Dekorasyonda son dönemin gözdesi country (kır evi) stil dekorasyon.. Aslında tek bir stil altında gruplamanın doğru olmadığı bu dekorasyon stilini, Amerikan country, İngiliz country ve Fransız country diye ayırabiliriz.. Zarif hatlı, naturel ve antika bir görünüm bu stillerinin tamamında etkin. Ancak hepsinin farklılıkları da mevcut. Bugün konumuz Fransız country (kır evi) stil olsun, son dönemin popüler stili de bu.

Country
1 / 7

Fransız country ( kır evi stilde) detaylı mobilyalar kullanılırken, doğal malzemeler büyük yer kaplar.. Doğal ahşap seviyorsanız, ancak bu ahşapları da beyaz boyalı tercih ediyorsanız, bu stil tam size göre..

Gizem hanım evi için tıklayınız.

Country

Country
2 / 7

Beyaz ve krem, eskitme stil mobilyalarla buluşunca, aydınlık ve zarif bir görünüm kazanıyor..

Belkıs hanımın evi için tıklayınız.

Country

Country
3 / 7

Oymalı ve detaylı mobilyaların bolca yer bulduğu bu stilde; rahat ve göz alıcı bir görünüm yakalamak mümkün..

Gizem hanım evi için tıklayınız.

Country

4 / 7

Antika bir görünüm, bu stilin en önemli unsurlarından. Bu mutfakta da altın detaylar ve antika görünümlü avize ile yeni yapılmış mutfakta nostaljik bir görünüm elde edilmiş..

Buket Hanım'ın evi için tıklayınız.

Country
5 / 7

Çiçek desenler Fransız country (kır evi) stilinin vazgeçilmezi.. Çiçek desenler, zarif ve minik desenlerde kullanılıp, evin dekoruna uyum içinde kullanılınca sonuç muazzam oluyor.. Bu yatak odasında, çiçek desenler, oymalı yatak odası mobilyasının güzel bir tamamlayıcısı..

Burcu Hanım'ın evi için tıklayınız.

Country

6 / 7

Beyaz ve krem eskitme stil mobilyalara eşlik eden pastel tonlar ve tüller de yine bu stilin yumuşak görünümünün güzel bir örneği..

Büşra hanımın evi için tıklayınız.

Country, Country salon
7 / 7

Şimdilik bu kadar, yeni yazılar da çok yakında.. Siz bu stili sevdiniz mi, yorumlarda bekliyoruz!

Esra Hanım'ın evi için tıklayınız.

Country, Country salon

Benzer Konular