Anket

19/03/2018

Oturma odası

emunevver: "mobilyalarınızın ayaklarının renginde olsa sanki uyum sağlamış olur."
07/03/2018

Salonum ile ilgili yardım

Htcfth: "Tv unitesi ni küçük camın oraya al. İki büyük koltuğu karşılık koy. Yemek masasını diğer türlü çevir. Berjerin birini küçük camın önüne tv ünitesi ile büyük koltuğun arasına koy. Diğerini de şuanda tv ünitesinin olduğu duvara koy. Eğer siğarsa yemek konsolunuda kapının girişine koy"
29/12/2017

Anket: Sevdiğiniz bir ev için ne kadarlık yol tolere edebilirsiniz?

Diyelim ki hayallerinizdeki evi buldunuz. Tek bir sıkıntı var; iş eve biraz uzak. Cevapları tabi şehirden şehire değişiyor; özellikle de büyük şehirlerde tolere etmenin sınırları zorunlu olarak daha da genişliyor. Ev Gezmesi üyelerinize soruyoruz; sevdiğiniz bir ev için her gün ne kadar sürelik bir yol gidersiniz? Ankette oyları, aşağıda tecrübelerinizi ve yorumları bekleriz!
22/12/2017

Anket: Eski bir ev alıp yenilemek mi, yeni bir ev mi?

Gökdemir grup: "Eski Evi alıp baştan sona tekrar inşa etseniz bile akarı, kokarı kaçağı bitmez giderlerden sıkıntı olur vs............"
13/12/2017

ANKET: Siz olsanız ne yapardınız?

şeyma4206: "Ayrı mutfak olmalı küçük bile olsa. oda daha önemli"
04/12/2017

Anket: Evde en çok nerede zaman geçiriyorsunuz?

FilizEnis: "Bu arada mutfağa bayıldım çook güzel"
24/10/2017

Anket: Amerikan mutfaklı salonlar. Evet mi, hayır mı?

filiz60: "ama aslında hem alanı daha geniş gösterir hem de aile fertleriyle daha fazla zaman geçirilmiş olur.. ben Amerikan mutfağını seçiyorum :)"
10/07/2017

Anket: Anneler Günü'nde hediye olarak küçük ev aleti alınır mı?

Anneler günü yaklaşırken, hediyeyi ne yapsak telaşesi başlıyor. Bazısı anneler günü evin ihtiyaçlarını tamamlama zamanı değil, bu günde küçük ev aleti veya ev için bir şey hediye alınmaz derken; bazısı da sonuçta mutlu kullanacak, işini kolaylaştıracak, neden olmasın ki diyor. Biz ise Ev Gezmesi üyelerine soruyoruz. Anneler gününde anneye hediye olarak küçük ev aleti veya evle ilgili istediği bir şey alınır mı, alınmaz mı?