Anket Paylaşımları - Dekorasyon Fikirleri | evgezmesi

Anket Paylaşımları

3 hafta önce

Anket: Sevdiğiniz bir ev için ne kadarlık yol tolere edebilirsiniz?

Diyelim ki hayallerinizdeki evi buldunuz. Tek bir sıkıntı var; iş eve biraz uzak. Cevapları tabi şehirden şehire değişiyor; özellikle de büyük şehirlerde tolere etmenin sınırları zorunlu olarak daha da genişliyor. Ev Gezmesi üyelerinize soruyoruz; sevdiğiniz bir ev için her gün ne kadar sürelik bir yol gidersiniz? Ankette oyları, aşağıda tecrübelerinizi ve yorumları bekleriz!
1 ay önce

Anket: Eski bir ev alıp yenilemek mi, yeni bir ev mi?

Gökdemir grup: "Eski Evi alıp baştan sona tekrar inşa etseniz bile akarı, kokarı kaçağı bitmez giderlerden sıkıntı olur vs............"
1 ay önce

ANKET: Siz olsanız ne yapardınız?

şeyma4206: "Ayrı mutfak olmalı küçük bile olsa. oda daha önemli"
1 ay önce

Anket: Evde en çok nerede zaman geçiriyorsunuz?

FilizEnis: "Bu arada mutfağa bayıldım çook güzel"
2 ay önce

Anket: Amerikan mutfaklı salonlar. Evet mi, hayır mı?

filiz60: "ama aslında hem alanı daha geniş gösterir hem de aile fertleriyle daha fazla zaman geçirilmiş olur.. ben Amerikan mutfağını seçiyorum :)"
6 ay önce

Anket: Anneler Günü'nde hediye olarak küçük ev aleti alınır mı?

Anneler günü yaklaşırken, hediyeyi ne yapsak telaşesi başlıyor. Bazısı anneler günü evin ihtiyaçlarını tamamlama zamanı değil, bu günde küçük ev aleti veya ev için bir şey hediye alınmaz derken; bazısı da sonuçta mutlu kullanacak, işini kolaylaştıracak, neden olmasın ki diyor. Biz ise Ev Gezmesi üyelerine soruyoruz. Anneler gününde anneye hediye olarak küçük ev aleti veya evle ilgili istediği bir şey alınır mı, alınmaz mı?
6 ay önce

Anket: Bir cafe veya restoranın dekoru sizin için ne kadar önemli?

Bazısı dekoruna hiç özenilmiş olmasa da, yemek ve servisin güzelliğine dikkat eder. Bazısı zamanımı geçirdiğim yerin dekoru, en az yemekler kadar önemli der. Bazısına ise çok fark etmez. Peki siz hangisisiniz? Oyları bekleriz!
6 ay önce

banyoma hangi paspasi secmeliyim

sevinc1988: "bence hic birisi. guzel banyoyu mahve eder. shoyle bir shey ola bilir"