Dekorasyon Önerileri

5 gün önce

Gri Duvar Boyası- 2021 Renkleriyle Duvarlarınıza Cazibe Katın!

Gri duvar boyalarına karşı yoğun hisler beslediğinizi biliyoruz. Bu yüzden geçen yıl yaptığımız gibi bu yıl da belli markaların 2021 gri renk kartelalarını sunacağız. Sonrasında da sitemizde yayınlanan evlerden örnekleri ardı ardına dizeceğiz. 2021 gri duvar boyası renklerinden önce 2020 yılının gri duvar boyalarına da göz atmak isterseniz sizi şöyle alabiliriz.  Hazırsanız başlayalım.
5 gün önce

Evinizi Tasarlamanıza Yardımcı Olacak Temel Ölçüler

Dekorasyon deyince tarzlar, renkler ve tasarımlar ilk akla gelebilir. Ama bunların dışında aklınızda bulundurmanız gereken şeyler de var: Standart ölçüler! Evinize alacağınız mobilyalardan, onların yerleşim planına kadar birçok noktada dikkate almanız gereken ölçüler sayesinde dekorasyonda işleriniz daha kolay hale gelir. En iyisi lafı çok uzatmayalım da bu gerekli ölçüleri verelim bir an önce! Hadi başlayalım...
1 hafta önce

Küçük Banyo Dekorasyonu: Akıllı Fikirler, Farklı Tasarımlar

Banyom Küçük! Ne Yapacağım? Banyonuz küçükse yapacağınız ilk şey, bunu doğal karşılamak! Çünkü, ülkemizdeki birçok ev planında ne yazık ki bu alanları biraz geride tutuyorlar. Ama bu kurtarılamayacak bir durum mu? Tabiki hayır... Size ne yapacağınızı üç ayrı bölümde anlatacağız. İlk olarak akıllı depolama fikirleri sunacağız, daha sonra biraz tasarımsal öğelere değineceğiz ve en sonunda da nasıl bir düzene ihtiyacınız olduğundan konuşacağız. Hadi başlıyoruz.
1 hafta önce

Burcunuza Göre Temizlik Yaparken Unuttuğunuz Yerler

Burçlara inanır mısınız, inanmaz mısınız bilmiyoruz ama, astrolojinin size temizlik konusunda söyleyecekleri var!
1 hafta önce

Küçük Apartman Dairesi Nasıl Dekore Edilir?

Küçük apartman daireleri birçoğumuz için pek tercih edilir değil. Ama şartlar o şekilde olduğunda da kendimizi hemen kutu içine hapsedilmiş gibi hissetmememiz gerekiyor. Çünkü doğru yerleşim planı ve ipuçları sayesinde küçük bir alan olduğundan ferah hale kolaylıkla geliyor. İşte şimdiki yazımızda size bu ipuçlarından bahsedeceğiz. Küçük apartman dairenizi daha ferah hale getirmeniz için yapmanız gerekenleri tek tek anlatacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.
2 hafta önce

Banyo Dolabınıza Düzen Getirecek Hayat Kurtarıcı Fikirler

Banyo dolabını düzenlemek gerçekten zor iş! Onca malzeme var ve yer çok kısıtlı. Bu konuda sizin halinizden çok iyi anlıyoruz. İşte bu yüzden de acilen yardım etmemiz gerektiğini düşündük. Yazımızda banyonuzda düzeni sağlamanız ve dağınıklıktan kurtulmanız için çok işe yarar fikirler vereceğiz. Emin olun ki gayet memnun kalacaksınız. Hadi başlayalım.
3 hafta önce

Mobilyalarınızı Doğru Bir Şekilde Yerleştirmeniz İçin 10 Adım

Mobilyalarınızı yerleştirirken tereddüt yaşıyorsanız ya da bir desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sizi böyle alalım. Size soracağımız 10 soru üzerinden işinizi kolaylaştıracağımızı düşünüyoruz. Hazırsanız başlayalım.
1 ay önce

Metro Seramik Döşemenin 12 Farklı Yolu

Metro seramiklerin girdiği alanlarda sıcacık bir ambiyans oluşturduğunu hepiniz biliyorsunuzdur. Ama belki bilmediğiniz bir şey vardır: Metro seramikler farklı şekillerde dizerek alana hareket katmak! Bu yazımızda metro seramik döşemesi yaparken uygulayabileceğiniz 12 farklı yöntemden bahsedeceğiz. Hadi hemen başlayalım.
1 ay önce

Bahçenize Güzellik Katacak Pergola Modelleri

Pergola, gölge sağlamak amacıyla bahçelerde ya da verandalarda kullanılan genlelikle yanarında sütunlar olan üstü kapalı yapılar. Bu yapılar yaşam alanınıza konfor kattıkları gibi aynı zamanda görüntüleriyle de güzellik kaynağı! Pergolaya dair kısa bilgi verdiğimize göre asıl konuya geçelim: Bahçeniz ya da verandanız için seçebileceğiniz ilham verici pergola modellerine... Hadi başlayalım.
1 ay önce

Yaz Sıcağında Evi Nasıl Serinletebilirsiniz? 12 İpucu

Yaz sıcağından çok bunaldıysanız ve artık bu sıcaklık sizi nefes alamayacak hale getirdiyse bize kulak verme zamanınız gelmiş demektir! Şimdiki yazımızda klima olmadan da evde nasıl ferahlayabileceğinizin ipuçlarını vereceğiz.  Hazırsanız başlayalım