Dekorasyon Önerileri

Bugün

Yatak Odası Aydınlatması Nasıl Olmalı? Önemli 3 Taktik!

Aydınlatmanın bir dekorasyondaki yeri önemli! Bunu zaten biliyorsunuz! Ama ekstra önemli olan bir oda var ki o da yatak odası! Çünkü yatak odasındaki aydınlatma sisteminin uyku üzerinde de etkileri var! Uyku kalitenizi yükseltmek, ortamın enerjisini pozitif hale getirmek için yatak odası aydınlatmasına ayrıca özen göstermeniz gerekir. "Peki ne yapmalıyım" diye merak ediyorsanız hemen detaylara geçelim!
2 gün önce

Dekorasyona İlgi Duyanların Bakması Gereken 2024 İç Tasarım Trendleri!

2024 yılına sayılı günler kala sizler için dekorasyon trendlerinden de bahsedelim dedik. Bunu yaparken biraz daha keyifli olması adına "unut" ve "hatırla" şeklinde iki kategori yaptık. "Unut" olarak size sunacaklarımız 2024 yılında geride kalanlar olacak, "hatırla" dediklerimiz de yeni yılda dekorasyonda bolca aklınızda kalması gerekenlerden oluşacak! Hadi hemen başlayalım!
3 gün önce

Hangi Perde Daha Kullanışlı? Perde Çeşitleri Arasında Detaylı Kıyaslama!

Perde hakkında siz ne düşünüyorsunuz bilemeyiz ama bize göre perdesiz ev eksik kalıyor. Perde yoksa hep bir olmamışlık ve yavanlık hissediyoruz. Zaten ülkemizdeki birçok apartman yapısı düşünüldüğünde de aslında her şeyden önce bir zorunluluk! İşte bu yüzden bugünü perde seçimine ayırdık! En kullanışlı perde hangisi sorusunu farklı çeşitleri kıyaslayarak yanıtlayacağız. Araya da perde seçerken dikkat etmeniz gerekenleri sıkıştıracağız. Hazırsanız başlayalım!
4 gün önce

2024 Yılında Banyosunu Yenileyecekler İçin Ufuk Açıcı Fikirler!

"Banyomun değişikliğe ihtiyacı var" diyenler! Hemen koşun, çünkü bu yazı sizin için! Farklı tarzlarda birçok banyodan örnekler sunacağız ve hepsi de 2024 yılının trendlerine uygun banyo örnekleri olacak. Hemen başlıyoruz!
5 gün önce

Müstakil Ev İsteyenlere Fikir Verecek Modeller: 170 M2 Dubleks Ev!

Şimdi sizinle paylaşacağımız müstakil ev modeli iki katlı olanlardan... Kullanım alanı yaklaşık olarak 170 m2 olan bu ev, hem modern çehreye sahip hem de otantik! Hadi gelin şimdi evin detaylarına ve planına bakalım!
1 hafta önce

Evinizde Düzen: Haftada Bir Elinizin Değmesi Gereken Yerler!

Evde bazı noktalar var ki düzeni en hızlı bozulan yerler oralar! Ama bu yerleri haftada bir şeklindeki periyotlarla toparlamaya kalktığınızda da işinizi kısa sürede bitiriyorsunuz. Peki nereler mi bu bahsettiklerimiz? Gelin bu yerleri size ayrıca anlatalım!
1 hafta önce

Prefabrik Ev Satan Birçok Firmanın Size Söylemeyeceği 7 Gerçek!

Son zamanlarda birçok kişinin prefabrik evlere yöneldiğini biliyoruz. İlgi fazla olunca akıllardaki sorular da artıyor. Herkes sorularına firmalardan net yanıtlar bekliyor. Ama ne yazık ki, firmalar da merak edilenleri tam olarak yanıtlamıyor. Bunun üzerine size bilgi vermek amacıyla kısa bir prefabrik yazısı yazalım istedik. Bunu kısa yazıyoruz çünkü prefabrik evler ile ilgili daha önce uzun uzun yazılar yazdık. Hepsine bakabilirsiniz. Neyse lafı çok uzatmadan yazımıza geçelim de detayları görün!
1 hafta önce

2024 Yılında Mutfak Dolabı Yaptıracaklar İçin Kaçırılmayacak Örnekler!

Yeni yıl dilekleri arasında yeni mutfak yaptırmak olanlar! Bu yazımız tam olarak size ilham vermek için! Hem sitemizde yayınlanan hem de araştırıp size sunmak istediklerimiz arasından birçok mutfak modeli derledik. İllaki birinin içinize sinen mutfak olacağına eminiz! En iyisi hemen başlayıp görelim!
1 hafta önce

Müstakil Ev Modelleri ve Hikayeleri: Sakarya'da 160 M2'lik Dubleks Çelik Ev!

Hayat sürprizlerle dolu! Bazen bu sürprizler iyi olabiliyor bazen de bizi çok mutlu etmese de hayata hazırlıyor. Bizi şimdi evinde ağırlayan Gizem Hanım ve eşi bu sürprizlerin her türlüsüne kucak açmış. Hatta o da yetmemiş, her yeni sürprizle yeni kararlar almaya başlamış: Müstakil ev sahibi olmak da onlardan biri! E-ticaret ile uğraşan Gizem Hanım ve eşi Oğuzhan Bey yaklaşık 2 ay önce çelik ev sahibi olmuş. Sakarya'daki bu evin yapımı ise yaklaşık 1 yıl sürmüş. Biz anlatacaklarımızı anlattık. Asıl söylenmesi gerekenleri de Gizem Hanım kendisi söylesin. Hadi buyurun!
1 hafta önce

Müstakil Ev Modelleri: 347 M2'lik Üç Katlı Büyüleyici Villa!

Müstakil ev yapacaklara örnekler sunarken genellikle orta büyüklükteki ya da küçük metrekarelerdeki evleri sunmaya çalışıyoruz. Ama bu defa çizginin biraz dışına çıkmak istedik. Diğer modellere göre lüks sayılabilecek bir villa ile karşınıza çıkalım dedik!  Yapılmaya kalktığında günümüz fiyatlarıyla oldukça maliyetli olabilecek bu modeli daha çok detaylarından ilham almanız için paylaşıyoruz. Hem belki de böyle bir ev manifestlemek isteyeceksiniz, belli mi olur? Hadi başlayalım!