Dekorasyon Önerileri

Bugün

Müstakil Eviniz İçin Harika Veranda Fikirleri!

Müstakil bir eviniz varsa veranda her şey demek. Dışarıda keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Size güzel bir dinlenme mekanı olur. Eş dost ile çay-kahve sohbetlerini de genel olarak üstlenir. Verandaları çok sevdiğimizi anlamışsınızdır sanırım. Bu yüzden bu yazımızda bolca veranda örneği sunmak istiyoruz. Hadi başlayalım.
1 gün önce

Ev Değil Bir Yaşam Biçimi: Ekolojik Evlere Dair Bilgiler ve İlham Veren Modeller!

Hem ev sahibi olmak hem de çevreye minimum düzeyde zarar mı vermek istiyorsunuz. O zaman ekolojik evlerle tanışma zamanınız gelmiş demektir. Bu yazımızda size ekolojik evlerle ilgili birçok detay sunacağız. Ama önce ekolojik evin ne olduğunu anlatalım. Ekolojik ev; çevreye zararı az olan yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanan ve geri dönüşüme çok önem veren evlere denir. Bu tür evlerin yapımından yaşam sürecine kadar her aşamada çevreye dost olmak ilk öncelik! Kısa bir tanımı yaptıysak şimdi de ekolojik evlerin özelliklerine ve size ilham verecek modellere geçelim. Hadi başlayalım...
1 gün önce

2023 Yılı Fiyatlarıyla 80 M2 Tek Katlı Prefabrik Ev Maliyeti!

Sizler için daha önce birçok prefabrik ev modelini ilham vermek amacıyla paylaştık. Ama görüyoruz ki paylaştığımız her evin planından daha çok önem verdiğiniz konu evin fiyatı! Öncelikle belirtelim biz satıcı değiliz yani prefabrik bir evin tam olarak değerini size sunmuyoruz. Sadece bu konuda bilgi edinmek isteyenler için farklı firmaların fiyatlarından yaptığımız araştırmalar neticesinde ortalama bir maliyet hesabı yapıyoruz. Şimdi de size 80 m2 tek katlı bir prefabrik evin 2023 yılı fiyatlarıyla ne kadara mal olabileceğini hesaplayacağız. Hadi başlayalım.
2 gün önce

70 M2 Köy Evi Kaça Mal Olur: Çelik ve Prefabrik Ev Hesaplaması!

Şimdiki yazımız köye ev yapma düşüncesi olanlar için! Bu yazımızda 70 m2 oturuma sahip köy evi maliyetini çelik ve prefabrik ev gibi farklı seçenekler üzerinden yapacağız. Hadi zaman kaybetmeden başlayalım.
2 gün önce

Fikir İsteyenler İçin Planı ve Her Odasıyla 70 M2 Prefabrik Ev!

Prefabrik ev sahibi olmayı düşünenler! Şimdi sizin için oldukça keyifli bir örneğimiz var.  Prefabrik ev yaptırma sürecinde kafanız karışıksa bu evden ve planından yararlanmanız iyi olur diye düşündük. Hadi gelin şimdi detaylarına bakalım.
3 gün önce

30 M2'lik Bu Prefabrik Evin İçinde 3 Ayrı Oda Var!

Eğer bir evin yaşanabilir olması için illaki büyük olması gerektiğini düşünüyorsanız şimdi size yanıldığınızı gösterecek bir evi sunalım. Daha çok tatil konaklaması amacıyla yapılmış bu evin önündeki veranda dışında yaşam alanı 30,1 m2. Metrekaresiyle oldukça küçük gibi duran bu evin içindeki oda sayısı ise 3! Evet, yeterince ilginizi çektiysek gelin evin detaylarına ve planına bakalım.
4 gün önce

Konteyner Ev Yapacaklar İçin Örnekler: Sandviç Panel Konteyner Ev!

AKSYZLM: "görsel olarak güzel ama kanepeler pek rahat değil gibi"
1 hafta önce

Konteyner Ev Modelleri: İki Yatak Odasını İçine Sığdıran 34 M2'lik Kırmızı Ev!

Şimdi sizi iyi planıyla içerisinde iki yatak odasını barındıran 34 m2'lik bir konteyner eve götürüyoruz. İsveç'te bulunan bu ev kayağa gelenlerin geçici konaklamaları için tasarlanmış. Evin hem tasarımı hem de işlevselliği ilgimizi çekince size sunalım dedik. Hadi gelin detaylarına bakalım...
1 hafta önce

Konteyner Ev Yapacaklar İçin Örnekler: 30 M2'lik Konteyner Ev!

Şimdi sizinle birlikte 30 M2'lik bir konteyner evi inceleyeceğiz. Küçük alanlarda da konforlu yaşanabileceğini net gösteren bu konteynerı gelin birlikte gezelim.
1 hafta önce

Müstakil Ev Modelleri ve Maliyetler: Begüm Hanım'ın 195 M2'lik Niğde Evi!

Şimdi sizinle Niğde'ye doğru yol alıyoruz. Bizi Begüm Hanım ve ailesi karşılıyor. Begüm Hanım evin en büyük kızı. Kendisi dışında 3 kişi daha kalıyor bu evde. Babasının ve annesinin emekleriyle yapılan bu müstakil ev ahşap ve taş gibi dayanıklı malzemelerden almış gücünü. 4+1 planı olan evde 3 banyo ve 1 tuvalet yer almış. Bahçesinde küçük bir taş evi ve havuzu da bulunan müstakil evimize dair diğer detayları da gelin Begüm Hanım'ın kendisinden dinleyelim.