Dekorasyon Önerileri

Bugün

Boya Markalarının 2024 Yılı İçin Seçtiği Duvar Boyası Renkleri!

Duvar boyası seçerken yardıma ihtiyaç duyanlar! Koşun, hemen toplaşın buraya! Bu yazıda, birçok bilindik boya markasının 2024 yılı için belirlediği tonları bulacaksınız! Bu şekilde işiniz biraz daha kolaylaşır diye düşünüyoruz. Hadi başlayalım!
1 gün önce

Küçük Banyoları Nasıl Olduğundan Büyük Gösterebilirsiniz?

Küçük bir banyonuz var ve onu olduğundan daha büyük mü göstermek istiyorunuz? Öyleyse söyleyeceklerimize kulak verin!
3 gün önce

Dekorunuzda Paris Ruhu: Evinizi Nasıl Daha Havalı Gösterebilirsiniz?

Siz Paris'i nasıl tanımlarsınız bilmiyoruz ama bizim için tam olarak asalet! Paris'teki birçok dekor da öyle! Bir yanı asil bir hava veriyor Antik dönemlerden parçalarla kuşanmış gibi! Diğer yanıyla da ulaşılabilir bir sıcaklık sunuyor! Yani ne saray kadar kasvetli ne de alelade bir dekor gibi yüzeysel! İşte şimdi size bu tarif ettiğimiz ortamı nasıl sağlayacağınızı anlatacağız! Merak etmeyin bunun için evin Paris'te olması şart değil! Ruhu oluşsun yeter! Hadi hemen başlayalım!
3 gün önce

260 Metrekarelik Bu İki Katlı Ev Tam Olarak Hayallerin Vücut Bulmuş Hali!

Şimdi sizinle birçok kişinin hayallerini süsleyebilecek bir evi geziyoruz. 260 metrekarelik yaşam alanı olan bu evin hem içi hem de bahçesi keyif yapmak için ideal! Tasarımları, dekoru, mobilyaları ve genel haliyle ilginizi çekecek bu evi, müstakil ev yapmak isteyenlere fikir olsun diye bir an evvel paylaşalım dedik! Hadi başlayalım!
5 gün önce

220 M2'lik Dubleks Beşik Çatılı Villa: Evin İçi ve Proje Detayları!

Müstakil ev dosyamızda şimdi de sırada 220 m2'lik toplam alana sahip beşik çatılı bir villa var! Sundurma ve beşik çatının kullanıldığı bu ev, kalabalık aileler için uygun genişlikte. Hadi şimdi gelin diğer detaylarına bakalım!
5 gün önce

Mutfak Dolabı Yaptıracaklara RAL Kodlarıyla Birlikte En Sevilen Renkler!

Mutfak dolabı yaptırmak isteyen birçok kişi RAL kodu terimini duymuştur. Duymadıysanız dahi mobilyacının gösterdiği renk skalasından renk seçmiştir. İşte o seçilen rengin ne olduğunu gösteriyor RAL kodu! Dolap yaptırırken bu kodu bildiğiniz zaman işleriniz daha kolaylaşır. En azından işe ne istediğinizi bilerek başlamış olursunuz. Bu konuda bilgi edinmeye niyetliyseniz şimdi bize kulak verin! Size çok sevilen mutfak dolaplarını örnek çizimler üzerinden sunduk ve RAL kodlarını da çizime yansıttık. Ama baştan uyaralım bütün kodlar burada gördüğünüzden biraz daha açık olur. Tabi ortamınızın alacağı ışık miktarı da tonun net halini değiştirir. Hadi o zaman başlayalım!
1 hafta önce

2024 Yılı Fiyatlarıyla 80 M2 Müstakil Ev Maliyeti!

Müstakil ev yapmak isteyen kişi sayısı her geçen gün artıyor! Ama ne yazık ki maliyetler de aynı oranda artıyor! Bu ilgide merak edilen bir konu da evlerin 2024 yılı fiyatları ile ne kadara mal olacağı oluyor! İşte bu yüzden şimdi size 80 m2'lik bir müstakil evin 2024 yılı maliyetlerini sunacağız. Hadi başlayalım!
1 hafta önce

15 Metrekare Yatak Odasında Eşyalar Nasıl Yerleştirilir?

Bu yazımızda odak noktamız yatak odaları! Size 15 m2 bir yatak odasında eşyalarınızı 5 farklı şekilde yerleştirebilmeniz için taslaklar oluşturduk. Buna göre işlerinizin daha kolaylaşacağını düşünüyoruz. Hemen başlayalım mı?
1 hafta önce

Köy Evi Yapacaklar İçin Altın Değerinde Tavsiyeler!

"Hadi köyümüze geri dönelim" şeklinde bir hasretle başlayan köy evi hayali gerçekleşme aşamasına geldi mi? Eğer öyleyse bu süreçte işinizi kolaylaştıracak tavsiyelere ihtiyacınız var! Biz de tam olarak bu amaçla bu yazıyı yazma gereği duyduk! Köy evi yapmaya niyeti olan kişilerin karşılaşacağı zorlukları, bir fasıl daha kolaylaştıracak önemli tüyolar verelim dedik! Uygulaması da sizden! Başlayalım mı?
1 hafta önce

Müstakil Ev Yapım Aşamaları: Karşılaşabileceğiniz Zorluklar ve Çözümleri!

Müstakil ev yapmaya niyeti olanlar! Size bu yazıda karşılaşacağınız süreçlerden bahsetmek istedik. Müstakil ev yaparken ne tür zorluklarla karşılaşacaksınız ve bu zorlukları nasıl çözeceksiniz? Bu soruların yanıtlarını sizin için derledik. Hazırsanız başlayalım hemen!