Fikir Danışma

Bugün

Salonumun olmayan kapısı hakkinda

haleakay: "oraya kapı yaptırırsanız salondan gelen ışığı kesersiniz.bu da giriş kısmınızı karanlık yapar. kapı yerine makrome ya da boncuklu kapı perdesi yaptırırsanız daha güzel olabilir...tabii yine siz bilirsiniz :)"
Bugün

Mutfağım ile ilgili yardım

haleakay: "ayşe hanım,açık bırakılan alana fırın,üstüne ocak ve davlumbaz konulabilir. bulaşık makinesi içinse ya en sağ tarafı ya da lavaboya en yakın olan üçlü çekmeceleri iptal etmeniz gerekecek.komşularınız nasıl konumlandırmış? o da önemli...ve güle güle oturun yeni evinizde..."
1 hafta önce

Salon dekorasyon

Cansunun_home: "Teşekkür ederim ????"
2 hafta önce

Mutfak

Arkadaşlar merhaba, benim minik be mavilerin hakim olduğu mutfağımı basıl buldunuz? :) gümümüz mutfaklarının hep birbirine benzer ve ahşap renklerin hakim olduğunu biliyoruz hepimiz:)) amaaaaa benim kiiii tam tersi siyah beyaz ve mavilerin yer aldığı mutfağımdan küçük ve sıcak kareler ... ????
2 hafta önce

Ofiste yardım

Mutfağı yeniden biçimlendirmek istiyorum. Mobilyaları değiştirmeyi planlıyoruz. Hangi fikirler? https://www.matchoffice.com/tr
3 hafta önce

Yatak odasına yapılacak dolapla ilgili yardım istiyorum

Yatak odasına giyinme odası ile gardrop karışımı bir dolap planlıyoruz fikirlerinizi bekliyorum
3 hafta önce

Salonumdan karelere ne dersiniz :)))

Renkleri kullanmaktan korkmayın ????
3 hafta önce

Salon için koltuk rengi

Gülayse17: "Evet o da bir seçenek degerlendirecegim tesekkür ederim yorumunuz için ☺️"
1 ay önce

Salonumla ilgili yardım!

Hacer Taşdelen: "Bu yazıdan fikir alabilirsiniz https://evgezmesi.com/post/7371/cercevelerinizi-duvara-nasil-yerlestirmelisiniz-hangi-tip-size-uygun"
1 ay önce

Koltuk takimimi begenmiyorum yardim

Asyadila: "Bence de koltuklarınız güzel. Sade tüller ve daha büyük boyut halıyla çok daha güzel görünecektir. Berjerlerin arasına o sehpa olmamış gibi çocuklardan dolayı öyle koymuş olabilirsiniz. Kırlentlerle de renklendirebilirsiniz."