Fikir Danışma

1 hafta önce

Eşya boyamak isteyenler, aklınıza tüm takılanları Abidin Beye sorun..

Cdmyn: "Merhaba mutfak dolabımı boyatmak istiyorum high gloss kapak boyanır mı acaba teşekkürler"
1 hafta önce

salon dekore

Refulin: "Aslında fikrim var ama üzerinden çok zaman geçmiş. Evinizin şu anki halini çok merak ettim. Ne durumda? :)"
1 hafta önce

Oturma odam ile ilgili yardım

Refulin: "Gunesliginiz var mı bilmiyorum ama fon perdeyi çıkarıp bir süre o şekilde gozlemleseniz ortamı? Eğer bu şekilde daha ferah olursa tullerin atından tamamen düz beyaz stor ya da klasik güneşlik kullanabilirsiniz. Koltuklarda açık tonlarda kirlentler kullanabilirsiniz. Berjerle ilgili de krem veya biraz daha koyusunu kullanabilirsiniz. Yemek masası çıkınca koltukların yerini de değiştirip salonun ortasını geniş tutmaya çalışabilirsiniz."
1 hafta önce

Dar uzun koridor nasıl dekore edilmelidir?

Refulin: "Alan zaten çok dar değil mi? Bırakın boş dursun."
2 hafta önce

50m2 evim .

Serap Ince: "Teşekkür ederim ama 8 yıldır hiç bir şey olmadı ,vidalar uzun baya dolayısıyla sağlam başta bende endişeliydim ."
2 hafta önce

100 m2 evden 50m2 eve geçiş

Dekorlar mevsime göre değişiyor .
2 hafta önce

Minik Balkonum

Minik Balkonum
3 hafta önce

Mutfak Dekorasyon

Ozgulle_hayalet_tasarla_boya: "Buzdolabı ve bulaşık makinesini boyadim Duvara stencil uyguladım 3 ayrı renkle Masayı beyazdı siyaha boyadim ve mermer efekt yaptim"
3 hafta önce

Geridönüşüm Sever misiniz?

Kavanoz kapakları malum bir kullanım sonrası artık konserve yapımında kullanılamaz hale geliyor. Peki ya onlarla şirin buzdolabı manşetleri yapma fikrine ne dersiniz? Kapağın içini ve dışını boyadım. Yıldız için Yıldız şehriye kullandım ???? Deniz kumu için kısırlık düğü kullandım Birkaç da minik deniz kabuğu yapıştırdım Epoksi ile sonlandırdım işlemi ????harika boyutlu magnetlerim oldu Videosu youtube özgül sucu kanalında mevcut merak edenler olursa.
3 hafta önce

Balkon kapısına fon perde nasıl olur

Nergis Torun Akarsu: "Bence tül perdeyi balkon camına kadar uzatabilirsiniz. Fonuda tvnin bulunduğu köşeye yapın tv yi duvara musait bir duvara monte edebilirsiniz"