Fikir Danışma Paylaşımları - Dekorasyon Fikirleri | evgezmesi

Fikir Danışma Paylaşımları

Bugün

Perde renginde Yardım

Gülfidan Özkılıç: "Verdiğiniz örneklerde bir şekilde fon renkleri mobilya yada halıda var o yüzden yakışmış. Arkadaşlarım mobilya ağır olduğu için canlı bir renk yakışmaz diyor ısrarla.Aslında bende böyle canlı bir renk düşündüm ama çok abartı mı olur acaba"
2 gün önce

Salon dekorunu nasıl aksesuarlar ve aydınlatma ile tamamlamalı?

Simge hanımın salon dekoru konforlu mobilyalar, sıcak renkler ile samimi ve keyifli bir atmosfer kazanıyor. Ev sahibimiz dekoru için aksesuar ve aydınlatma konusunda fikirleri bekliyor!
3 gün önce

Mutfağıma ilgili yardim

Esrastr: "Açılır kapanır duvara monte masa yaptırın ikitane beyaz tabure yaptırın yemek yüceniz zaman masayı acın diğer türlü kapalı önünde 2 tabure dursun çok ta şık görünür bence"
3 gün önce

herkesin evi kendine güzel.

cansu44: "nişin tasarımını ben yaptim. . acikcasi aklima gelmedi o fikir. tesekkurler"
3 gün önce

boya için fikir istiyorum:)

Mustafa_Emin_Çoban: "Sakın sprey boyayla boyamayın altın sarısı ojeyle boyayın ve tırnak parlatıcıylada daha parlak olur"
3 gün önce

Makyaj yaptığım aynalı dolabım

Merhaba makyaj yapmak ıcın aldığım bu aynalı dolabım malzeme izleri kaldığından dolayı kötü görünüyor gösterdim birkaç kişiye mdf bu boyanması mümkün değil dediler . Tekrar beyaza veya farklı renge boyamak istiyorum hangi boya almam lazım nasıl boyamam lazım kaç kat vs bilgi verirseniz çok sevinirim.
5 gün önce

Mutfak dolabimi boyamak istiyorum

zuzubis: "Merhaba, mutfak dolabınızı zımpara yapmadan cadence markasının hibrit multi surface boyası ile boyayabilirsiniz. ben Salonda bir dolap ve banyo dolabını boyadım. Folyo uğraştırıcı ve detaylı bir iş bence boyamanız daha iyi olur. Tabi karar sizin. Kolay Gelsin"
1 hafta önce

SALONUM İÇİN AVİZE

Seval Ünal Çığrıkcı: "Kitap odamda halatlı rustik lambalı avize var aldığımda kimse beğenmedi şimdi bayılıyor herkes"
1 hafta önce

salon

merhaba 22 metrekarelik bir salonum olucak yeni ev aldik iki uclu iki tekli bir konsol ve yemek masam var sizce nasil dekore edebilirim
1 hafta önce

Kadife perde boyama ACİİİL

Kahverengi kadife perdelerimi lacivert'e boyamak istiyorum nasil yapabilirim lutfen aciiil yol gösterin