Fikir Danışma

1 gün önce

Oturma odam ve bıtmeyenler

Ev biraz toplama oldu perdelervw halı benım eskı evımden onun icin değiştirmek istiyorum. Stor perde, fon secımı Vee tabıkı halı secımı yapamıyorum. 2 tarafta pencerem var zebra stor perde ve halı almak istiyorum ama pencerenın hangı kısmına yerlestırebılırım bılemıyorum katronpiyerli bır oda ve pencerenın cıkıntı kısmı cok az oraya a saklayamıyorum aparatını. Ek olarak konumun yanlış ıse onuda yazabılırsınız. Fıkrınıze ve destegınıze ıhtıyacım var. Sımdıden tesekkur ederim.
5 gün önce

Salon için perde ve halı

Asyadila: "Gri rengine tüm renkler uyuyor bordo rengine uyumlu renklerden yola çıkın. Bunlara uygun fon perde ve halı seçerseniz iyi olur. Halının ana rengi krem ya da beyaz iyi olur."
5 gün önce

oturma odası

Asyadila: "Katılıyorum öncelikle fon ve düz desen tül iyi olur. Halı da değişirse Değişim tamamlanmış olur."
1 hafta önce

Eşya boyamak isteyenler, aklınıza tüm takılanları Abidin Beye sorun..

Gaye Gürevin: "merhabalar Abidin Bey.. venge masa ve sehpamda yoğun biçimde bardak vs lekeleri var. evde boyamayı düşünsem becerebilirmiyim ve kaça malederim. üzeri cilalı. masraf olarak 3 masa 2 sehpa gibi düşünün. teşekkürler.."
3 hafta önce

Sehpalarımla ilgili yardım

Asyadila: "Sadece dekotrend. Yanlış olmuş."
4 hafta önce

konsol

Asyadila: "Bu sitenin aramasına tacihan yazınca çıkıyor yaptıkları boyamalara bakabilirsiniz."
1 ay önce

Yatak odam

Çok eski bir gardrobum var ve boyayıp dekore etmek istiyorum nasıl yapabilirim.
1 ay önce

Yemek masası

Asyadila: "Bence bu beyaz hali çok güzel hiç değiştirmeyin derim. Gri renk sandalyeyle de çok uyumlu ahşap renkle daha uyumsuz gözükür. Tercih sizin ama beyaz her zaman ilk sırada."
2 ay önce

salonum ile ilgili yardım

33 yıllık eşyalarımı değiştireceğim açık mutfağım parlak beyaz ve antrasit renklerde bankolar masif ağaç ikea modeli köşede şömine var tv yi koyabileceğim tek bir duvar var o da şöminenin yanı sade ve şık olmasını istiyorum ama nasıl dekorasyon yapacağımı bilmiyorum şu anda bir ikili bir üçlü koltuğu karşılıklı koydum mutfağın önüne yemek masasını yerleştirdim nasıl koltuk almalıyım mobilyalarımın renginin beyaz olmasını düşünüyorum çünkü salon çok aydınlık değil ama basit olur mu diye çekiniyorum rahat ama şık bir görüntü istiyorum bir de 33 yıllık eşyalarımdan kurtulmak istiyorum ama baktığım tüm mobilyacılar bana chester koltuk gösteriyor düğmeli koltuklardan hoşlanmıyorum çünkü bütün gün orada oturuyorum rahat olması benim için önemli başka nasıl olabilir bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum
2 ay önce

Beşik boyama

Asyadila: "Bu siteden ve daha önce sorduğum resim öğretmeni hocamızdan cadence multisurface boya var her renkte bu boya kullanılıyor. Nette videoları bulabilirsiniz. Folyo ile de kaplanabilir ama iyi el becerisi lazım. Renk ayrıca kötü değil ama..."