Kendin Yap Paylaşımları & Dekorasyon Fikirleri | evgezmesi

Kendin Yap Paylaşımları

Bugün

BALKON

Yaz dönemi bitkilerim ve tasarımlarımın raf montajları ve yerleşimlerini yaptım.Kış Cemekanlı odadan,yazın serinliğine. bitkiler-kahve -dostluklar_tasarımlar! orkideler,kaktüs,succulent,teraryum,kabak tasarımları,keçe tasarımları,makröme sanatı,minyatür sanatı.küçuk balkon-bahçe SANAT EVİ.
Bugün

BALKON

Yaz dönemi bitkilerim ve tasarımlarımın raf montajları ve yerleşimlerini yaptım.Kış Cemekanlı odadan,yazın serinliğine. bitkiler-kahve -dostluklar_tasarımlar! orkideler,kaktüs,succulent,teraryum,kabak tasarımları,keçe tasarımları,makröme sanatı,minyatür sanatı. SANAT EVİ.
Bugün

Mavi vurguların ferah ve dingin bir his kattığı, uyumlu ve şık bir ev..

Retro esintilerin, modern stil ile harmanlandığı, renk uyumlarından stil bütünlüğüne her detayın düşünüldüğü bir eve konuğuz. Ev sahibimiz kendisi zaten dekorasyona ilgili, hatta bu ilgisini bir iş haline de getirmiş. El emeği örgü aksesuarlar yapıp, Instagram hesabı @kokos_ev_atolyem 'de satıyor. Yeni taşındıkları evlerinin tadilatında, plandan, tasarıma her detay ev sahibimizin özel seçimleriyle şekillenmiş. El emeği şeyler üretmeyi sevince, kendi evinde de tasarımları yer buluyor. Hol dekoru tamamen el emeği. Gri ve beyaz uyumu, duvar dekorlarıyla bu köşe ev sahibimizin de favorisi olmuş.Salon mobilyaları ne abartısız, ne de sıkıcı bir sadelikte.. Her iki dünyanın da iyi taraflarını almış. Ev sahibimiz ana renk olarak kremi seçtikten sonra hangi rengi vurgulasa uzun süre araştırdıktan sonra, bu hoş mavi tonunda karar kılmış. Aksesuarlar, runner'lar, perdeler ve halıda tekrarlayan desenler salonda akıcı bir his oluşturuyor. Mobilyalar Ridos Mobilya'dan. Mutfak dolaplarının beyaz rengi ile yakalanan ferahlık, mavi vurgusu ile dingin bir görünüm almış. Yeşilliklere bakan harika bir manzaraya da sahip bu alan, açık raflar, kokoş detaylar ile iç açıcı ve şık. Antrede ise Nagehan Home Decor
3 gün önce

koltuk yenileme

melekle dönüşüm: "Teşekkürler nevin hanim"
3 gün önce

Derya hanımın klasik stilin hakimiyetinde, göz alıcı dekoru..

Nihaver: "Halinin deseni, berberlerin çiçeği, sandalyelerin çizgisi göz yoruyor..ama mobilyalarınız ve renk seçimleriniz güzel."
4 gün önce

mutfak dönüşümü

melekle dönüşüm: "Teşekkürler pınar hanim"
4 gün önce

Ceylan hanımın el emeği detaylarla sıcak ve zevkli evi..

Pınarmusa: "Ben çok beğendim evinizi güle güle oturun"
6 gün önce

Meral hanımın ikinci el aldığı yıpranmış takımın şahane parçalara dönüşümü..

Letgo'dan ikinci el aldığı oldukça iyi durumdaki yuvarlak masa, sandalye takımını kendi emeği ile dönüştürmeye karar vermiş Meral hanım. Instagram'ın boya kraliçesi Tacihan hanımın @dekotrend düzenlediği workshoplardan birine katılmış ve işin temellerini öğrenmiş. Katılma imkanı olmayanlar için Youtube'da evimdehobi araması ile ufkunuzu genişletecek evde mobilya yenileme tekniklerini öğrenebilirsiniz.
1 hafta önce

Tülay hanımın kullanılmayan malzemelerden yaptığı el emeği nostalji köşesi..

Seherrr: "Çok güzel bir paylaşım olmuş bebek beşiği süs için mi yoksa gerçekten bebek uyutuldu mu onda. Ne kadar güzel bayıldım sıcacık"
1 hafta önce

Kişiselleştirilmiş bir dekor, doğal ve sıcak atmosfer.. Tuba hanımın evi..

eeyg: "Tuba Hanım, Kırmızı köşe koltuğunuz markası nedir acaba? Köşe koltuğumu değiştirmeyi düşünüyorum, modelinizi çok beğendim. :)"