Projeler / Esinlenmeler

2 hafta önce

Eski koltuktan, zarif bir berjere; Ayşenur hanımın harika dönüşümü..

Denizzz: "Kaplama işi çok başarılı ????"
3 ay önce

İlknur hanımın 260 TL maliyetli mutfak dönüşümü..

ŞadiyeE: "Ben de folyosepetinden alışveriş yaptıö, teşekkürler folyosepeti. Evde Yenilik Hareketi youtube kanalımda da videosunu yayınladım"
3 ay önce

kızımın odası...

2.bir dolaba gerek vardı çünkü evde depolama alanı yoktu...bir de tavsiye perdeyi önceden almayın,sonra uyumsuzluk olabiliyor :)
3 ay önce

dinlenme odam...

krem ve koyu yeşili bir arada çok seviyorum...
3 ay önce

kitaplığım...

pırlantadan alınmayan vergi,kitaptan alınıyordu.çünkü pırlanta alandan değil,kitap okuyandan korkuluyordu...emile zola
4 ay önce

Açık gardrop

Kendi tasarırım
19/06/2020

Emel hanımın palet ve makaradan yaptığı rüya gibi terası..

Leex: "Oturmazı keyifli bir alan olmuş. Ne tür bir boya kullandınız meram ediyorum. Tam Beyaz olması için mi 5 kat boyadınız yoksa koruyuculuğu ve kavlamanın geç olması için mi."
14/06/2020

Daire Projesi Tasarımı

Pro Ject: "Türkiye Proje Bilgilendirme Platformu En güncel projeleri, proje ve hibe duyurularını, ilusal ve uluslararası fon kaynakları ile tüm alanlarda projelerin haberlestirildigi platformdur. Platform aynı zamanda ücretsiz üyelik ile yürütülen projelerin de haberleştirilmesini sağlamakta, ücretsiz proje haberleri eklenerek yürütülen projelerin Yaygınlaştırılmasını da sağlamaktadır. Türkiye Proje Bilgilendirme Platformu olarak tüm projelerin tek çatı altında toplandığı bu platform aracılığıyla herkesin ihtiyacına uygun projeler hakkında bilgi sahibi olunması sağlanmaktadır. "Projeilan.com" https://projeilan.com"