Güncel Paylaşımlar

Bugün

Bu Mersin Evinde Ferahlığı Getiren Tonlar Pirinç Yansımalarla Tamamlanmış!

Şimdi sizinle Mersin'e doğru ışınlanıyoruz. Dekorasyonla haşır neşir olan ev sahibimiz Ayşenur Hanım bizi karşılıyor. 1 çocuk annesi ev sahibimiz ev hanımı! Zamanının çoğu evde geçtiği için de eviyle uğraşmak onun için önemli! Modern stilden ilham alınarak dekore edilen evde ferahlık aranan temel kriter olmuş. Bir diğeri de göz yormayacak detaylar... Evinin genelinde açık ve nötr tonlar kullanmaya çalışan Ayşenur Hanım bu sayede istediği ferahlığı yakalamış. Renk paletine hareket katmak için de pirinç detaylarından yararlanmış. Sadece banyoda siyah renginin kullanıldığı evde bu bölümün yanına eşlik eden altın yansımalar olmuş. Fotoğrafları arasında gezinirken fikirler edineceğiniz evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @no.21_design  Buyurun konuk olalım.
Bugün

Küçük Bir Mutfak Nasıl Harika Görünür Sorusunun İşte Yanıtı!

Şimdi sizlerle Tuba Hanım'a konuk oluyoruz. Eski bir ev alıp komple yenileyen ev sahibimiz, bizleri mutfağında ağırlıyor.  Mutfağını yaptırırken her şeyden önce renge karar veren ev sahibimiz, nötr tonlara yönelmiş: Alan küçük diye hemen beyaz olması fikrine karşı çıkmış. Ortamda her şeyden önce sıcak bir atmosfer istediği için natürellik seviyesini olabildiğince yüksek ttmuş. Böylece ahşabın sesi fazlasıyla yankılanmış. Koridor tipi alanı verimli kullanmak için karşılıklı doplaplar tercih edilmiş. Bir tarafta hazırlık alanına hizmet eden dolaplar, karşıda küçük bir masa ve ekstra depolama alanına dönüşmüş. Ahşap mutfak tezgahı isteyen ev sahibimiz, tezgah aralarında da petek şeklinde seramik kullanmış. Gayet de iyi yapmış!  Mutfağın son dokunuşlarını da yapan ev sahibimiz, ortamın samimi tavrına uygun perde, eviye ve bolca bitkiyi yerlerine kondurmuş. Her şeyin sonucunda da gözlere bayram ettirecek bir mutfak ortaya çıkmış. Fotoğrafları arasında gezinirken ilham alacağınız mutfağımıza geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @homebytuba Buyurun konuk olalım.
Bugün

Öncesi&Sonrası: Komple Yenilenen Bu Banyo Değişimi Çok Sevmiş!

Şimdi sizlerle Kübra Hanım'a konuk oluyoruz. Evleneli çok olmalayan ev sahibimiz evine yerleşir yerleşmez yenilettiği banyosunda bizleri ağırlıyor. Evi yeni olmasına rağmen banyosu eski olan ev sahibimiz, "daha sonra uğraşmayalım" demiş ve hemen işe koyulmuş. Eski halinde kullanışsız olan banyonun değişiminde Kübra Hanım modern bir görünüm istemiş. Bunun için de çok sevdiği renklere başvurmuş: Siyah, beyaz, antrasit ve yer yer gold yansımalar... Hem şık hem de sıcak atmosfer istenen banyoda buna uygun seramikler kullanılmış.  Duvarlarda kullanılan metro seramikler alana samimiyet katmış. Zemindeki desenli seramikler de istenen şıklığı! Seramiklerden sonra sırayı alan dolaplar ortama uygun şekilde seçilmiş. Dolapları öne çıkaran ise led aydınlatmalı yuvarlak ayna olmuş. Siyah çerçeveli duşakabinin de yerini almasıyla komple kırılıp- yenilenen banyonun sonuna gelinmiş. Yaklaşık 17 bin Tl'ye mal olan banyodan karelere geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @kubratani Buyurun konuk olalım.
Bugün

Bu Kış Bahçesi Sonbaharın Tadını Çıkarmak İçin Hazır Halde!

Şimdi sizinle kış mevsiminde bile sıcacık olan bir kış bahçesine konuk oluyoruz. Burada sıcaklıktan kastetiğimiz ısıdan ziyade ortamın enerjisi tabi! Eskişehir'deki bu kış bahçesi, daha önce de ziyaret ettiğimiz yerler arasında! Ev sahibi daha önce bizi hem evin içinde hem de bu alanda ağırlamıştı. Ama şimdi burayı sonbahar moduna getirmiş. Biz de bu haliyle de görelim istedik! Kış bahçesini kısa süre önce yenileyen ev sahibimiz, gazbetondan duvar nişleri yapmıştı. Sürgü cam kapılarla da dışarı ile bağlantısını sağlamıştı. Bir önceki ziyaretimizde yaz mevsimiydi, dekorun her köşesi de yemyeşildi! Mevsim değiştikçe modunu da değiştiren dekor şimdi de turuncuları içine almış. Sonbahar moduna giren kış bahçesi, sadece aksesuarların değişimiyle bambaşa bir ambiyansa geçmiş. Değişen kırlentler, sonbahar ruhuna uyum sağlayan birkaç obje ve turuncu yapraklar... Eklenen her parça ile birlikte alan çayı-kahve içmek için kaçırılmaz yere dönüşmüş. Fotoğrafları arasında gezinirken fikirler edineceğiniz evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @studiohappytimes Buyurun konuk olalım.
1 gün önce

Öncesi&Sonrası: 22 Senelik Bu İzmir Evi Tadilattan Sonra Bebek Gibi!

Şimdi sizinle 22 senelik bir eve konuk oluyoruz. Ama baştan uyaralım bu ev öyle mazisi kadar eski görünmüyor! Eşi ile birlikte eski bir ev alan Asu Hanım, kendisini bu alanı güzelleştirmeye adamış. Dekorasyon işlerine küçüklükten beri ilgisi olduğu için de bunu bir fırsat olarak görmüş. Eşi ile birlikte her aşamada faal olan ev sahibimiz, ferah ve bir o kadar da keyifli bir dekor için uğraşmış. Tarz olarak bohem ve İskandinav esintilerin kullanıldığı evde, renk paleti açık tonlardan oluşmuş. Açık renklerle ferahlayan dekorda natürellik de unutulmamış tabi: Hasır ve ahşaplarla dekorun ihtiyaç duyduğu doğal sıcaklık sağlanmış. Evde kullanılan bazı eşyalar yeni alınmış bazıları da geri dönüştürülmüş. Tüm parçaların harmanı evin kendine has karakterini oluşturmuş. Mutfak tadilatı yapılırken ev sahiplerimiz orada rahatça zaman geçirebilecekleri bir köşe istemiş. Balkon ve mutfağın birleştirilmesiyle de buna ulaşılmış. Değişiminden ilhm alacağınız ve sürpriz karelerle karşılaşacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @_hpme.bird Buyurun konuk olalım.
1 gün önce

Bursa'daki Bu Evde Bütün Odalar Arasında Güçlü Bir Uyum Var!

Şimdi sizinle kendisi Bursa'da, ama ruhu İskandinav ülkelerinde olan bir eve konuk oluyoruz. Bizi ev sahibimiz Tuğba Hanım karşılıyor. İskandinav stili çok seven ev sahibimiz, dekorunda referans olarak onu almış: Bu tarzın hem sade hem de keyifli halini evine yansıtmış. Salondaki görünüm tam olarak günlük kullanıma uygun olmuş. Her günü konforlu geçirmek için gereken her şey yerini bulmuş. Geniş oturuma sahip iki koltuk, oturma ihtiyacını karşılamış. Salonda yer alan yemek masası ve sandalyeler de moduna göre bir duvar önüne bir pencere önüne geçiş yapmış. Ortamın renk paletinde riske girilmemiş. Açık renkler geniş alanları kaplamış, detaylar da ahşaplar ile vurgulanmış. Aynı çizgiyi mutfak, yatak odası ve balkonunda da devam ettiren Tuğba Hanım, güçlü tonlardan uzak durmuş. Dekorun ihtiyaç duyduğu hareketi ve sıcaklığı ahşap ve hasırlar ile sağlamaya çalışmış. Tabi bitkileri de unutmamış! Fotoğrafları arasında gezinirken fikirler edineceğiniz evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @tugba_mutfakdekor Buyurun konuk olalım.
1 gün önce

Porselen Mutfak Tezgahı: Avantajları, Dezavantajları ve Ortalama Fiyatları!

Mutfak yaptıracaklar ya da mutfağını yenileyecekler! Bugün aklınızı kurcaladığını düşündüğümüz bir konuya değineceğiz: Porselen mutfak tezgahı! Porselen mutfak tezgahları kullanışlı mı? Porselen mutfak tezgahlarının avantajları ve dezavantajları gibi merak edilen birçok soruya yanıt vermeyi düşünüyoruz. Üstüne bir de ortalama porselen tezgah fiyatlarını sunalım diyoruz. Eee daha ne olsun! Hadi hemen başlayalım.
1 gün önce

Koridor Tipi Bu Mutfakta Eksik Kalan Hiçbir Şey Yok!

Şimdi uğrayacağımız yer Yalova'da country bir mutfak! Dekorun sahibi de, dekorasyona çok düşkün Büşra Hanım! Kendisi bizi daha önce balkonunda ağırlamıştı. Aradan zaman geçince mutfağını da tamamlamış. Bu yüzden şimdi de mutfak sırası! Country stilden ilham alan ev sahibimiz, mutfakta tamamen bu tarza yer vermiş. O tarzın sevdiği shaker kapaklar ve metro seramikler mutfakta yerini almış. Renk olarak beyazdan yana seçim yapılmış: Beyazın seçilmesiyle beraber ortam da olduğundan ferah görünmüş. Koridor tipi plana sahip mutfakta iki tarafta da dolaplar yer almış. Bir taraftakiler üst ve alt dolaplardan oluşmuş. Diğer taraftakiler de daha çok boydan olup kiler görevini görmüş. Kalan bir boşluğa da açık raf tipi kahve köşesi yerleştirilmiş. Fotoğrafları arasında gezinirken fikirler edineceğiniz evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @busranincountryevi  Buyurun konuk olalım.
2 gün önce

Yuvarlak Hatlı Mobilyalar Beyaz Mutfağın Samimiyet Kaynağı!

Şimdi sizinle Burcu Hanım'a konuk oluyoruz. Kendisi bizi klasik ve country esintilerin buluştuğu mutfağında ağırlıyor. Beyazın baskın şekilde yer aldığı mutfakta -tahmin edeceğiniz üzere- ferahlık almış başını gitmiş. Açık renkli bu mutfağa biraz hareket katmak için de altın yansımalar hemen usulca yerini almış. Bir de köşeden siyah seslenince renk dengesi sağlanmış. Mutfak koridor tipi olduğu için iki taraf da dolapla değerlendirilmiş: Bir taraftaki dolaplar hazırlık alanına hizmet etmiş. Diğer taraftakiler de depolama... Mutfağın pencere önüne sıra geldiğinde country stilin sevdiği tasarımlar yer almış. Yuvarlak bir masa alanı doldurmuş. Etrafında da kıvrımlı hatalara sahip sandalyeler! Altın şeritli halı, ortama aydınlık katan avize ve birkaç aksesuar da köşesini kapınca mutfak ev sahibinin istediği atmosfere sahip olmuş. Fotoğrafları arasında gezinirken keyif alacağınız mutfağımıza geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @burcu.urus Buyurun konuk olalım.
2 gün önce

Kış Bahçesi Yapımı Hakkında Merak Edilenler ve Maliyeti!

Kış bahçesi yapmak isteyip de aklında soruları olanlar! Bu yazımız sizin için. Önce kış bahçesi ile ilgili merak edilen birkaç soruyu yanıtlayacağız. Sonra da 2023 yılı fiyatlarıyla kış bahçesinin ortalama maliyetini anlatacağız. Hiç zaman kaybetmeyelim, değil mi?
2 gün önce

Çanakkale'de Bir Köy Evi: Mazisi Eski Görüntüsü Yeni!

Şimdi sizlerle Çanakkale'de bir köy evine konuk oluyoruz. Evimizin görüntüsü yeni ama mazisi çok eski! Ev sahibimiz Nil Hanım babaannesinden kalan köy evine yerleşmeye karar vermiş. Ailesi ile birlikte durumu netleştirdikten sonra da harekete geçmiş. Ev eski olduğu için birtakım tadilatlar gerekmiş. Yaklaşık 9 ay ustalarla geçen bir süreçten sonra da ev istenilen kıvama gelmiş. Evin tamamında kendi tasarımlarını konuşturan Nil Hanım köy ruhunu yansıtan aynı zamanda da günümüze hitap eden bir ev istemiş. Bunun içinde bolca rustik detayı modern nüanslarla birleştirmiş. Sıradan görünüme sahip olan eski ev yenilenirken hem dış cepheye hem de iç mekana taşlar örülmüş. Taşların yoldaşı da natürelliğin simgesi ahşaplar... Zeminlerde ve tavanlarda yer alan ahşaplar ortamın oldukça sıcak görünmesini sağlamış. Ahşabın en yalın haliyle resmedildiği özel yapım kapılar da el emeğinin en güzel yansıması! Kapıları ve aynaları özel olarak yaptıran Nil Hanım, etnik figürlerle otantik tavrı pekiştirmiş. Tasarımları bittikten sonra da el emekleriyle evini kişiselleştirmeye başlamış. Babaanneden kalan perdeler yeniden dikilmiş. Kanaviçeler sağı solu süslemiş. Evin eski halinde bulunan büfe de boyanarak en kıymetli köşeye kondurulmuş. Her detay için oldukça özen gösteren ev sahibimiz, bütün sürecin sonunda hem babaannesinin yadigarına bağlı kalmış hem de hayallerindeki eve ulaşmış. Birbirinden güzel karelerle buluşacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @nil_evi  Buyurun konuk olalım.
2 gün önce

Bu İstanbul Evinde Özel Tasarımlar Ahşapla Sıcaklık Kazanmış!

Şimdi sizinle Nihan Hanım'a konuk oluyoruz. İstanbul'da yaşayan ev sahibimiz dekorunu oluştururken profesyonel destek alanlardan. Dekorasyon sürecinde bir mimar ile çalışan ev sahibimiz eşi ve kendisinin isteklerini profesyonellere anlatmış. İşin sonunda da ortak zevkleri yansıtan bir alan ortaya çıkmış. Tarz olarak modern stilin hakim olduğu evde kalite algısı da ön planda tutulmaya çalışılmış: Mermerden üniteler ve özel yapım mobilyalar bu noktada işleri kolaylaştırmış. Evde bizi ilk olarak karşılayan mutfakta ferah bir atmosfer amaçlanmış. Açık tonlu gri dolaplar ve beyaz detaylarla amaca da ulaşılmış. Mutfaktan sonra bizi karşılayan salonda modern tasarım kendini daha çok göstermiş. Alana özgü tasarlanan dolaplarla ortamın cazibesi de daha çok artmış. Özel yapım dolaplarda kullanılan ahşapla birlikte dekora sıcaklık katılmış. Mermer gibi kalite algısını arttıran materyaller de dekora çeşitlilik katmış. Fotoğrafları arasında gezinirken ilham alacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @ninihome_ Buyurun konuk olalım.
2 gün önce

Düz Duvarlardan Sıkılanlar İçin Yeni Bir Seçenek: 3D Karo Uygulaması!

Dekorasyonda duvarların ne kadar önemli olduğunu size daha önce defalarca anlattık: Dekora karakter katmak, mimari dokunuşlar sağlamak ve evinizi olduğundan zengin göstermek gibi birçok artısı vardı hatırlarsanız!  Bugün de yine konumuz duvarlar olacak. Ama bu defa duvarlar için oldukça kolay ve estetik bir teknikten bahsedeceğiz: 3D beton karo uygulamasından! Hadi lafı uzatmadan hemen detaylara geçelim!
2 gün önce

Duvar Kağıdı Seçimi ve 2023 Yılı Fiyatlarına Göre Maliyeti!

Evi için duvar kağıdı düşünenler! Bu yazımızda önce duvar kağıdı almadan önce neye dikkat edeceğinizi anlatacağız. Daha sonra da 2023 yılı fiyatları üzerinden bir odanın duvar kağıdı maliyetini hesaplayacağız. Hemen başlayalım!
2 gün önce

Bu Eskişehir Evi Sade Olduğu Kadar Keyifli de!

Hadi birlikte Eskişehir'e gidelim. Bizi evinde ağırlamak için bekleyen Kevser Hanım'a "merhaba" diyelim. Sade ve keyifli bir dekor oluşturan ev sahibimiz, genel olarak İskandinav esintilerinden yararlanmış. Salondan başlayarak tüm odalarda aynı çizgiyi korumuş: Renkler de benzer olmuş, görünüm de... Beyazın baskın renk olarak kullanıldığı evde yardımcı tonlar da krem gibi açık pigmentler olmuş. Ortamın sıcaklık görevi için de ahşaplar devreye girmiş. Evin genelinde minimalist çerçevede duran Kevser Hanım, bitki ve hasır gibi aksesuarlar ile keyifli ambiyans oluşturmaya çalışmış. Fotoğrafları arasında gezinirken fikirler edineceğiniz evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @kevsersafak Buyurun konuk olalım.
3 gün önce

Mutfak Yerleşim Düzeni: Farklı Mutfak Planlarına Uygun Taslaklar!

Mutfak yerleşimi konusunda yardıma ihtiyacı olanlar! Şimdi size farklı mutfak planlarına uygun yerleşim taslakları sunacağız. İşinize yarayacağına eminiz! Hadi başlayalım.
3 gün önce

Bu İstanbul Evinde Aynalar ve Aydınlatmalar Ayrı Bir Önem Taşımış!

Şimdi sizlerle Pınar Hanım'a konuk oluyoruz. İstanbul'da yaşayan ev sahibimiz, bizi modern ve art deko evinde ağırlıyor. Dekorasyonda aydınlık ve ferahlık arayan ev sahibimiz, evinin her köşesinde bunu ön plana çıkarmaya çalışmış. Evin genelinde kullanılan uyumlu renk paletinde gri ve antrasit tonları öne çıkarılmış. Vurgu görevi yapacak canlı tonlar da araya serpiştirilmiş. Aydınlık atmosfer için aynaların ne denli önemli olduğunu bilen ev sahibimiz, hemen hemen her odada aynalara yer vermiş: Farklı formlara sahip aynalar spot ve aplik aydınlatmalarla da desteklenince etkisi daha çok artımş. Evde ilk olara karşılaştığımız salonda art deko stile dair detaylar daha çok belirgin olmuş. Rengarenk oturma odasına ve diğer alanlara geldikçe modern stilin sesi yükselmeye başlamış. Duvar dekorlarının çok sevildiği evde bazı duvarlarda botanik desenli kağıtlar kullanılmış. Bazılarında ise rengarenk çiçekler yer almış. Fotoğrafları arasında geziinirken birçok sürpriz kare ile buluşacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @smg_pinar Buyurun konuk olalım.
3 gün önce

Kendi Tarzını Oluşturan Bu Evde Yaşanmışlık Hissi Sonsuz!

Şimdi sizinle eklektik stille donatılmış bir eve konuk oluyoruz. Baştan uyaralım evin her köşesinde ayrı bir sıcaklık ile karşılaşacaksınız! Bizi ağırlayan ev sahibimiz için dekorasyon, yaşanmışlık ile eşdeğermiş. Bu yüzden tamamen kendi ruhuna hitap eden bir tarz oluşturmaya çalışmış. Bunun içinde country de olmuş, rustik de... Hiçbir şey kurallara göre olmamış bu evde! Rehber ev sahibinin zevkiymiş, bir de konfor! Sonuç da kendine has şekilde olmuş! Country stile hitap eden koltuklar, evde oturma ihtiyacını karşılamış. Koltukların bir kısmı pofuduk olmuş. Bir kısmı da antik görünümüyle geçmişi selamlamış. Anılarına çok değer veren ev sahibimiz, dekorda kullandığı her parçanın da buna hitap etmesine dikkat etmiş. Bu noktada da tamamlayıcılar çok iş görmüş. Dekorun renkler ve desenlerle de arası iyiymiş: Kırmızının öncülüğünde farklı canlı tonlar birleşmiş. Desenler de, konsepte göre yerini almış.  Yeni yıl yaklaştıkça Santa Claus, çam ağacı ve ekose desenler evi sarmış. Başka bir konsept olunca da desenler ona uyarlanmış. Aksesuarlar bu evde sadece karakteristik öğe olmamış! Bildiğiniz evin karakteri zaten onlardan oluşmuş. Birçok sürpriz kareyle karşılaşacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @kucukbeyazev
Buyurun konuk olalım.
3 gün önce

Özel Tasarımların Yer Aldığı Bu Evde Her Duvar Ayrı Şıklık Kaynağı!

Şimdi konuk olduğumuz evi gezerken bir profesyonel evini ziyaret ettik sanabilirsiniz. Ama öyle değil! Burası akademisyen Ayşe Hanım'ın evi. Kendisinin iş alanı dekorasyonun dışında. Çekim alanı ise dekorasyonun tam içinde! Dekorasyonu çok sevdiği kadar araştırıp her yeni akımı da takip ediyor. Nitekim bunların birçoğunu da evinde uygulamış! Evin dekorasyon sürecinde ne istediğini bir bir belirlemiş. Daha sonra da bunları ortaya çıkaracak kişilere ulaşmış. Tarz olarak farklılıktan yana olmuş. Ama bu tam olarak eklektik bir çerçevede yapılmamış: Stiller arası bölümlendirme mantığına gidilmiş. Baskın tarz aslında modern olmuş. Modern çizginin zamansız aurasından yararlanılmış. Detaylarda ise art deko kendini göstermiş. Japandi stilini de seviyormuş kendisi. O tarzın da doğal materyallere düşkünlüğünden yararlanmış. Bu yüzden dekorun çoğunda kalite algısını yükselten natürel ve dayanıklı malzemelere yer verilmiş. Duvarlarda beliren ahşap çıtalar, bu çıtalaın hemen devamında mermerler, sonrasında devam eden cam ve metal etkisi...Bütün bu doğal malzemeler ile uyumsuzluktan uyum çıkarılmış! Evin mobilyalarının çoğu özel olarak yaptırılmış. Çoğunda da renk olarak açık tonlar kullanılmış. Bu sayede aksesuar ve tamamlayıcılar için uygun zeminler sağlanmış. Büyük parçaların sesi olan beyazın yanına en çok altın yansımalar eklenmiş. Vizon, lacivert ve siyah gibi vurgularla da renk paleti tamamlanmış. Evin her duvarında hareket seven Ayşe Hanım, salonda tv arkası için özel tasarım yaptırmış. Yemek bölümündeki iki duvar da görülmeye değer vitrin halini almış. Yatak odasındaki duvara sıra geldiğinde yatak arkası koca bir tablo olarak düşünülmüş. Bu tablonun içine desenler, dokular ve çerçeveler eklenmiş. Mutfağında henüz eksikleri olan ev sahibimiz, oranın da oturma kısmını bizimle paylaştı. Nötr tonların hakim olduğu bu alanda da her şey oldukça özenli! Antresinden bütün odalarına kadar her köşede cazibesi yüksek aksesuarlar, göz alıcı aydınlatmalar ve şıklığı pekiştiren tablolar ile karşılaşacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @ayss.deco Buyurun konuk olalım.
4 gün önce

Bu Balıkesir Evinin Karamsarlığa Tahammülü Yok!

Şimdi sizinle Nalan Hanım'a konuk oluyoruz. Balıkesir'e yaşayan ev sahibimiz kendi işinin patronu. Dekorasyondan uzak bir işi olan ev sahibimiz buna hobi olarak başlamış. Sonra gittikçe kendini kaptırmış. Tarz olarak moderni tercih eden Nalan Hanım araya farklı esintileri de katmayı seviyor: Farklılıklardan uyum çıkarmaya çalışıyor. Evde bizi ilk olarak karşılayan mutfakta modern stil genel olarak kendini hissettirmiş. Ama detaylarda country yansımalara da yer verilmiş. Beyaz shaker dolapların kullanıldığı bu alanda ortamın ferahlığı bu ton ile sağlanmış. Yeterli aydınlatma ile de ferahlık pekiştirilmiş. Parlak yüzeylerle akıcı bir hal kazanan mutfakta köşe noktaya masa ve sandalyeler yerleştirilmiş. Ortama samimi bir hava katmak için bu parçalarda kıvrımlı hatlar tercih edilmiş. Gayet de iyi olmuş. Mutfaktan sonra antre ve banyosunu da bizimle paylaşan ev sahibimiz buralarda tasarım ve aksesuarlarda art dekoya yer vermiş: Antrede blue blanc desenli objeler öne çıkmış. Banyoda da işlemeli ayna... Fotoğrafları arasında gezinirken ilham alacağınız evimize geçmeden önce şuraya bir not bırakalım: Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @mabeldihouse Buyurun konuk olalım.