İyi Fikirler


Şimdi konuk olacağımız ev sahibimiz diyor ki "bir şeyleri zevkine göre bulamıyorsan kural belli: Kendin yap"
Slogan gibi bu cümleyi mottosu haline getiren Elif Hanım, dekorunu buna göre oluşturmuş. İstediği gibi olmayan parçaları kendine hitap edn hale getirmiş.
Yaratıcılığı ele alan biri, belli bir tarza da bağlı kalamaz tabi! Nitekim Elif Hanım, dekorunda farklı tarzları buluşturarak bunu göstermiş.
Modern stilden de almışi art dekodan da, klasikten de: Tasarımlar modern tarzdan yansımış, yüzey ve renkler de klasik ve art dekonun harmanı olmuş. Sonuçta da sofistike bir güzellik ortaya çıkmış.
Dekorun renklerinde gri- mavi tonlarında konforlu koltuklar geniş alanlara yayılmış olsa da detaylarda kullanılan siyah ve altın tonları, paletin belirleyicileri olmuş. Dekorun romantik detaylarından olan peluşlardaki canlı tonlar da, küçük renk nüansları.
Peluşlar seviliyor bu dekorda! Bu yüzden sadece kırlentlerde değil, farklı alanlarda da kullanılmış: Hem ev sahibimizin metal berjerini süslemi hem de el emeği birçok aksesuarı.
Yeni bir şeyler ortaya çıkarmak söz konusu olunca hemen hazır olan ev sahibimiz, tv ünitesindeki ayakları ve duvarda uyguladığı bi çok dekoru da kendisi yapmış.
Evi dışında uğraşması gereken bir işi de olan Elif Hanım, insanın istediğinde bir şeylere zaman yettirebilecğinin en iyi örneklerinden.
Kendin yap projelerinin detyalarının da yer aldığı fotoğraflara geçmeden önce şuraya bir not bırakalım:
Takip etmek isteyenler için ev sahibimizin Instagram adresi: @diyhomelif 
Buyurun konuk olalım.