Letgo'nun sıkı takipçisi, kendin yap bloglarının fanı, el emeği her şeyin peşinde bir ev sahibimiz olunca, hangi köşeye baksak heyecan veren başka bir proje görüyoruz. Naz hanımın bu dönüşümü eski evinde tv sehpası olarak kullandığı bir mobilyanın dönüşümü. Kendisi "neydi, ne oldu?" diyor. Biz ise resmen evrim geçirmiş diyoruz!

Ev sahibimiz kısa süre önce taşınmış. Yeni evine taşınırken, eski evden sadece gerekli gördüklerini getirip, artık sevmediği parçaları yavaş yavaş yenileme yoluna gitmiş. Sonuçtan da çok memnun.

Eski haliyle oldukça sönük olan bu sehpaya lukens ayaklar, kümes teli ve rustik kulplar takılıp, bir de mat siyah üzerine altın eskitme yapılınca; sonuç inanılmaz tarz bir mobilya olmuş. Metal saat, yanda altın çiçeklik, bir sürü yeşil ve rustik mumluk, bu köşenin dekorunu tamamlayan dokunuşlar.

Naz hanım şimdi yeni işler peşinde. Letgo'dan ikinci el bir kitaplık kapmış. Dönüşüm sırasını bekliyor. Tamamlanır tamamlanmaz tabi ki burada olacak. Eğer siz de eviniz için her şeyi hazır almadan, bazı şeyleri kendiniz de yapmak isterseniz @nazsland profilinden alınacak harika fikirler var. Buyrun bu dönüşümü görelim..

Dönüşümde Cadence boyaları kullanılmış. Mat siyah üzerinde altın ile eskitme yapılmış.

Saat, Metal saat, Ev bitkisi, Kendinyap, Mobilya boyama, Cadence multi surface, Siyah, Rustik kulplar, Taş duvar, Mat siyah, Mobilya eskitme aksesuarları, Lukens ayaklı dresuar

Ev bitkisi, Altın renk ile dekorasyon, Konsol, Rustik kulplar, Mat siyah, Metal saat, Kendinyap, Mobilya boyama, Cadence multi surface

Evet, öncesine inanamayanlar?

Öncesi / Sonrası, Kendinyap, Mobilya boyama

Bu kümes teli olarak geçiyor. N11'den çok uygun fiyata alınıp, kestirilmiş bu çerçeve içine tutturulmuş. Rustik görünüm için önemli!

Kendinyap

Ayaklar takıldıktan sonra..

Öncesi / Sonrası, Kendinyap, Mobilya boyama, Cadence multi surface

Mobilya boyama, Kendinyap, Öncesi / Sonrası

Altın, siyahın en güzel tamamlayıcısı. Rustik kulplar da çok yakışmış..

Mobilya boyama, Rustik kulplar, Kendinyap

Ev sahibimiz istediği gibi rustik görünümlü mumlar bulamayınca, iş başa düşmüş.

Kendinyap, Mum

Ahşap kesit üzerine siyah boyanıp, yapıştırılacak olan mumlar..

Kendinyap

Çerçeve içinde tüyler, güneş ışığı aynası ve kendin yap mumlar ile rustik dekor tamamlanmış.

Kendinyap, Dekoratif, Aksesuar