Huzurlu bir uyku için ihtiyacınız olan yatak odası takımı Enza Home'da! Kaliteli işçilik ve estetik tasarımın buluştuğu Enza yatak odası modelleri, sizlere eşsiz bir dinlenme deneyimi sunarken yatak odanızda şıklığın tek adresi oluyor. Güncel dekorasyon trendlerine uygun olarak tasarlanan özgün ve yenilikçi yatak odası mobilyaları, ev dekorasyonunda fark yaratıyor. 

Yatak Odası Takımı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Enza Home'un zengin koleksiyonunda yer alan herhangi bir yatak odası takımı ile şık ve estetik dekorasyonlara imza atmanız çok kolay. Ancak satın aldığınız mobilyaların mekân içinde öne çıkmasını istiyorsanız yatak odanıza uygun seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Örneğin, dar ve küçük mekânlarda ferahlık sağlamak için, heybetli ve gösterişli yatak başlarından uzak durmalı; zemine oturan karyolalar yerine zarif ayaklar üzerinde yükselen alternatifleri tercih etmelisiniz.

Yatak Odası, Enza Home

Odanızın Genişliğine Uygun Renkler Seçin

Koyu renkli bir yatak odası takımı ile etkileyici bir dekorasyon oluşturabilmeniz için yatak odanızın yeterli genişlikte olması gerekiyor. Aksi takdirde tek başına görüp beğendiğiniz mobilyalar mekân içinde boğucu bir etkiye neden olabiliyor.

Mistral Yatak Odası ceviz ve parlak vizon kombinasyonu ile hem geniş, hem küçük odalarda kullanabileceğiniz kombinler yapma imkanı sağlıyor.

Yatak Odası, Enza Home

Yatak Odası, Enza Home

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için küçük yatak odalarında beyaz, krem, açık meşe gibi açık renkli mobilyaları tercih ederek işinizi sağlama alabilirsiniz. 

Polka Yatak Odası tam da bu odalara göre!

Enza’nın birbirinden şık yatak odası takımları arasında hem klasik hem de modern alternatifler mevcut. Tarzınıza uygun olan yatak odası takımı hangisi belirledikten sonra klasik tarzdaki yatak odası mobilyaları ile yolunuza devam edecekseniz gösterişli abajurlar ve kristal avizelerle; modern yatak odası modelleri arasından seçim yaptıysanız geometrik formlara sahip sarkıt lambalar ve metal ayaklı abajurlarla dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Yatak Odası, Enza Home

Yatak Odası, Enza Home

Farklı Dekorasyon Stillerine Sahip Yatak Odası Modelleri

Enza kalitesiyle üretilen ve bulunduğu mekânı zenginleştiren yatak odası takımı seçenekleri arasında farklı tarzlara hitap eden çok sayıda ürün grubu bulunuyor. Yatak odası tasarımında vintage tarzı mobilyalar kullanmak istiyorsanız Veronica yatak odası takımı tam size göre! Panjur detaylı dolap kapakları, kapitoneli yatak başı ve kıvrımlı mobilya ayakları ile masalsı bir yatak odasına sahip olmanızı sağlayan bu model, keskin hatlar yerine oval formlardan oluşarak yatak odanızın tasarım dilini yumuşatmak için birebir! 

Yatak Odası, Enza Home

Yatak Odası, Enza Home

Yaprak formundaki kulpları ve zarif çiçeklerin bulunduğu tasarımıyla dikkat çeken Aria yatak odası takımı ile yatak odanızda doğanın izini sürebilirsiniz. Modern yatak odası takımı seçeneklerinde ise ahşap malzemenin açık ve koyu renklerle bir arada kullanıldığı farklı kombinleri değerlendirebilirsiniz. 

Yatak Odası, Enza Home

Yatak Odası, Enza Home

Klasik tarzı sevenlerdenseniz, romantik detaylarla zenginleştirilmiş modern bir stile sahip olan Elegante yatak odası takımı ile hayalinizdeki yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası, Enza Home

Yatak Odası, Enza Home, Modern

Yatak Odası Takımı İçeriğine Göre Değişen Fiyatlar

Yatak odası fiyatları seçmiş olduğunuz ürün grubunun içerdiği modül sayısından kullanılan malzemeye, mobilya boyutlarından yatak genişliğine birçok parametreye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hali hazırda bir yatağınız varsa bu yatağın boyutlarına uygun olarak karyola seçimi yapmanız gerekiyor. Bu durumda 160’lık bir yatak için seçilen karyola ile 200 cm’lik bir yatak için seçilen karyolanın boyutları gibi fiyatları da farklı oluyor. Birkaç modülün bir arada bulunduğu ürünler tekli alternatiflere göre daha yüksek fiyatlara sahipken, modülleri ayrı ayrı satın alabileceğiniz alternatiflerde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun düzenlemeleri kendiniz yapma şansınız oluyor. Örneğin, gardıroplarda alanınıza uygun modülleri seçerek yatak odası takımı fiyatını yükseltip düşürebilirsiniz. Ayrıca bütçeniz için uygunsa yatak odası takımı dahilinde sunulan makyaj masası, dresuar aynası, makyaj masası pufu gibi ek ürünlerle yatak odası dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Enza Home koleksiyonunda her zevke uygun geniş bir ürün yelpazesi var. Altın renkli kulplarıyla naif ve şık Luce Yatak Odası.

Yatak Odası, Enza Home, Modern

Yatak Odası, Enza Home, Retro

Enza Home koleksiyonunda her stile yer var. İstediğiniz parçaları, farklı renk ve dokuda kumaşlarla kullanarak özel bir tasarım da oluşturabilirsiniz.

Retro esintili Elena Serisi. 

Yatak Odası, Enza Home, Retro

Yatak Odası, Enza Home, Modern

Son olarak modern severlerin bayılacağı Folk Yatak Odası.

Haydi, siz de Enza Home 'un birbirinden zarif ve kullanışlı yatak odası mobilyaları ile yatak odanızın dekorasyonunu taçlandırın!

Yatak Odası, Enza Home, Modern