Daha önce pek çok projesini paylaştığımız Tacihan hanımın harika bir dönüşümü daha.. Koyu renkli takım açık renklere yenilenmiş. Masa ve konsolun üst yüzeyleri ahşap, gövdeler ve sandalyeler ise eskitme beyaza boyanmış. Yeni tasarımın country esintileri rustik kulplar takılarak tamamlanmış. Sadece boyalar değil, duvar dekorları, saatiyle, masa üzeri runner ile şahane bir dekor yakalanmış.

Masa, sehpa ve konsolun üst bölümleri için esspreso rengi eskitme kremi, glazing medium ile karıştırılmış. Fırça ile renk uygulandıktan sonra yer yer bulaşık süngeri, yer yer budak aleti ile ahşap görünümü verilmiş. Kulplar ise Instagram'da @mobilya_eskitme_aksesuarlari hesabından.

Kendinyap, Mobilya boyama, Öncesi / Sonrası

Kendinyap, Mobilya boyama, Öncesi / Sonrası

Zigon sehpa, Kendinyap, Mobilya boyama, Öncesi / Sonrası

Boğa ( 20 Nisan - 20 Mayıs)

Bir toprak grubu burcu olarak boğalar, mutluluğu yine toprakta bulur. Doğal, mat dokular, organik materyaller, doğal ahşaplar, mermer gibi doğal taşlar..

Boğalar ahşabın daha açık renklerini sever. Doğal ve romantik bir ortamda mutlu olurlar. Pastel pembe, krem, bej, mint yeşil ve açık mavi gibi tonlar bu romantik hissi sağlayabilir. Aynı zamanda evinize bolca sukulent, ev bitkisi ve taze çiçekler almayı ihmal etmeyin.

Kendinyap, Mobilya boyama, Öncesi / Sonrası, Duvar dekorasyon, Saat, Konsol, Yemek Odası

Kendinyap, Mobilya boyama, Country, Yemek Odası, Öncesi / Sonrası

Tacihan hanımın evimdehobi profilinde ürünler satışta. Buraya tıklayınız.