Her köşesinde el emeğiyle, renkli bir ev: Leyla hanımın evi..


Leyla hanım boyuyor, kaplıyor, dikiyor. Sonunu düşünen, kahraman olamaz diye yola çıktığı ve deneyip, araştırarak öğrendiği dönüşüm macerasını, evinde neredeyse kendi elinden dokunuşların kalmadığı parça bırakmayana kadar devam ettiriyor..

Daha önce sarı, turuncu oturma odası dekorları; altının şık dokunuşuna bürünen banyosu ve koltuklarının dönüşümüne yer verdiğimiz Leyla hanım, son kez kendisini ziyaret etmemizden bu yana, yine yeni renkler, daha çok desen ve farklı dekoratif parçalar konusunda pek çok kişiye ilham verecek..

Leyla hanım, acemice başladığı dönüşüm serüveninde, artan tecrübesiyle artık çok daha profesyonel.. Hem Instagram hesabı, hem de blogunda yeni yeni projelerini ekliyor. Youtube kanalında uygulanışları ile kendi tecrübelerini paylaşıyor. Gezi sonunda linkten takip de edebilirsiniz. Buyrun konuk olalım..


SPONSORLUÖncelikle aynasını çıkararak başladığı bu dönüşümü, zımpara yapmadan pembe renge konsolu boyayıp, ayakları da değiştirerek tamamlamış Leyla hanım. Bu dolap mutfakta hem ekstra depolama ve tezgah alanı sağlıyor, hem de mutfağa şeker gibi bir hava katıyor..


Pencere önü berjerler tam bir keyif köşesi..


Bebekten sonra oldukça yıpranmış koltuklarının değişim hikayesini daha önce de paylaşmıştık..


Sağlamlığına güvendikleri ve tasarımını beğendikleri koltuklarını yenileyen ev sahiplerimiz, 3500 lira maliyetle yepyeni bir takımın sahibi olmuşlar..


Sandalyeler de koltukların renginden kaplanmış..


Ee tabi halı, aksesuarlar, kırlentler ve duvar dekorları da salonun yeşil ve beyaz renklerine uyumlu olacak şekilde Leyla hanım tarafından değiştirilmiş..


Aksesuarlar da yenileniyor..


Eski fiskos yenilendikten sonra üzerine dekupaj ile desen katılmış..


Yemek bölümünün değişim öncesi hali.. Ayna elbette Leyla hanımdan..


Konsol üzeri deri kaplı yüzey, koltuk kumaşıyla değiştirimiş..


Nostaljik fiskos, yine nostaljik desenlerle dekupaj tekniğiyle süslenmiş..


Yenilenen yatak odasında ise mavi,yeşil arası eskitme bir rengi ana renk olarak seçmiş Leyla hanım..


Cibinlik başlığı bu karışım renge boyanmış..Strafor köpük yine ayrı renge boyandıktan sonra eskitilmiş. Tabi avize de uyumlu hale getiriliyor..


Bazen ayaklar her şeyi değiştirebilir! Yeni yatak odasında daha oymalı hatlara sahip, country esintili parçalar seçen Leyla hanım, modern komodini de altına ayak takarak stile uyumlu hale getirmiş..


Özel yapım gardırop, her detayında kullanışlılık esas alınarak tasarlanmış..


Balkonda yılbaşı konsepti..


Turuncu ile sıcacık bir görünüm kazanan oturma odası.. Aksesuarların yine büyük bölümü eskilerin renk değiştirilip, değerlendirilmiş halleri..
Yorumları bekleriz!


Leyla hanımı Instagram hesabından takip etmek için tıklayınız.

SİZ DE PAYLAŞIN

Sizin de ilham veren bir projeniz var mı? Kendin Yap projenizi hemen bizle paylaşın!

PAYLAŞIM YAP
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.