Yatak odanız sizin en özel alanınızdır. Yorucu bir günün ardından dinlenebileceğiniz tek yerdir. 

Doğru seçilmiş yatak odası mobilyaları ile, güne sakinlik ve huzur hissederek başlayabilirsiniz. İder Mobilya'da şık ve kaliteli yatak odası takımlarını birbirinden farklı yatak başlıkları, şifonyerler, aynalar ve komodinler ile tamamlayabilirsiniz. 

Kişinin rahatlığını ve konforu öncelik tutan İder Mobilya'dan seçeceğiniz yüksek malzeme kaliteli yatak odası takımlarıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yatak odanızın ihtiyacı olan her şey burada!

Şık ve Konforlu Yatak Odaları İçin Yaratıcı Seçimler

Yatak Odası Takımları Odanızda Ahenk Yaratır

Yatak odası takımlarını tercih etmek, odanızın tüm mobilya ihtiyaçlarını bir kerede satın almanın en mantıklı ve basit bir yoludur. Tüm mobilyaların bir arada birbiriyle görsel olarak uyumlu olması, bütünlüğün tamamlanması noktasında ise önemlidir. 

Bu setler genelde şekil, renk ve ebatlarına göre farklılık gösteren, gardırop, komodin, karyola, yatak, yatak başlığı, makyaj masasından oluşmaktadır. Yatak odanızın büyüklüğüne veya zevkinize göre yatak odası takımlarının bazılarını tercih edip ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. 

Bu ürünleri satın alırken en iyi seçenek, uzun ömürlü dayanıklı ve kaliteli ürünleri satın almak olacaktır. Bu noktada İder Mobilya size dayanıklı ve üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş zarif detayları ile öne çıkan ürünleri sunmaktadır. Bazalı veya bazasız karyola çeşitleri, iki sürgü kapılı veya dört kapılı gardırop türleri ile birbirinden farklı yatak odası modelleri bulunmaktadır. Zevk ve tercihlerinize göre bu mobilyaları özelleştirebilirsiniz. 

Yatak Odası, İder Mobilya

Şık ve Konforlu Yatak Odaları İçin Yaratıcı Seçimler

Yatak Odası Takımları İçerisinden Hangi Takımı Seçmeliyim?

Yatak odasındaki en temel mobilya parçası elbette ki yataktır, ideal yatak odanız için alışveriş yaparken, ilk önce yatağınızı koyacağınız karyolanın nasıl olacağını düşünmeniz gerekmektedir. 

İder Mobilya'da bazalı ve bazasız yatak çeşitleri mevcuttur. Bazalı ürünler geniş depolama alanları sayesinde fazla eşyalarınız için kurtarıcı olabilir. Depolama alanı bakımından bir diğer önemli husus gardıroplar ve komodinlerdir. 

Yatak Odası, İder Mobilya

Şık ve Konforlu Yatak Odaları İçin Yaratıcı Seçimler

Bölmeli, geniş iç hacmi olan yatak odası takımlarını tercih ederseniz tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerine kaldırabilirsiniz. Bol çekmeceli, raflı ve giyim eşyası veya diğer kişisel eşyalar için ekstra saklama alanına sahip olan gardıroplar ise kurtarıcıdır. Aynı zamanda gizli bölme özelliğine sahip şifonyerler ile kişisel eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. 

Sürgülü kapılı mekanizmaya sahip olan gardıroplar ise fazla alanın olmadığı dar mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 

Yatak Odası, İder Mobilya

Şık ve Konforlu Yatak Odaları İçin Yaratıcı Seçimler

İder Mobilya'nın Sunduğu Yaratıcı Detayları Keşfedin 

İder Mobilya'nın yatak odası takımları arasında yer alan modern - şık izler taşıyan tasarım harikası seti Lissa Yatak Odası, altı parçadan oluşan modern ve şık tasarımı ile dikkat çekmektedir. 6 kapılı gardırop, üç çekmeceli şifonyer ve iki büyük komodin sayesinde kıyafetleriniz düzen içerisinde yerleşecektir.

Gri renkli kapitone desenli kumaştan yapılmış karyola ve başlığı ile aynalı dolapları odanızı daha ferah gösterecektir. Beyazın büyüsüne sizde kapıldıysanız yatak odası takımları arasında fonksiyonel ve sade tasarımı ile öne çıkan Bolera Yatak Odası'na göz atabilirsiniz. 

Yedi parçadan oluşan bu set, çift sürgü kapılı gardırop, ayna, 2 komodin, şifonyer, travers ve yatak başlığını içerir. Bu parçalar üstün kalite lake kaplamalıdır. Şifonyerin üç, her komodinin ise iki çekmecesi vardır. Sade tasarımlı ancak geniş iç hacimli bir yatak odası takımıdır. 

Doğanın renklerini odanıza taşırken aynı zamanda şıklıktan ödün vermeyen Alinda Yatak Odası ise size ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunmakta. Bazalı karyola yapısı ile fazla eşyalarınızın hepsini görünmeden saklayabilirken, iç hacmi geniş iki kapılı ve aynalı gardırobunda kıyafetlerinize yer açabilirsiniz. Doğal ahşabın baskın olduğu, maksimum taşıma kapasiteli şifonyer ve komodinleri ile yatak odası takımları arasında Alinda Yatak Odası öne çıkmakta...

Yatak Odası, İder Mobilya

Şık ve Konforlu Yatak Odaları İçin Yaratıcı Seçimler

Tüm İder Mobilya markalı yatak odası dekorasyonlarıyla hayal ettiğiniz odanızı zevkinize göre tamamlayabilirsiniz. İder Mobilya size seçim yapabileceğiniz geniş bir yatak odası koleksiyon yelpazesi sunmakta. Online siteye ya da size en yakın mağazaya göz atın, yatak odası takımları arasından karakterinizi yansıtacak takımı kolayca seçin, konforunuzu tamamlayın... 

Yatak Odası, İder Mobilya

Benzer Konular