Klasik ve doğalın harmanı: Gülbeyaz hanımın göz alıcı evi..


Bursa Nilüfer'de yaşayan Gülbeyaz hanım, evini dekore ederken tek bir stilin keskin çizgileri ile kendini sınırlamamış. Klasik stilin hakimiyetindeki mobilyalarını, modern saat, doğal dekoratif objeler ve post halı ile tamamlayarak oldukça eklektik bir hava yakalamış ev sahibimiz.

Salonda mor ve siyah uyumu ile yakalanan sofistike görünüm, doğal halı ve özel yapım zarif hatlı sehpalarla tamamlanıyor. Bahçe katındaki bu evin bir de keyifli kapalı balkonu var. Buyrun konuk olalım..


SPONSORLU


EVİN TÜM FOTOĞRAFLARI

SİZ DE PAYLAŞIN

Siz de evinizi paylaşın, fikir arayanlara ilham verin!

PAYLAŞIM YAP
YORUMLAR
Ülkü Gürses

Çok güzel iyi günlerde oturun 😀 Tv ünitesi hangi firmanın ?

0 Beğeni
3 ay önce
akkus

Salon koltukları yastıklardan görülmez ve oturulmaz hale gelmiş, hiç şık değil

0 Beğeni
3 ay önce
Gülden Oğuz

Zebrano mobilya kendisini direkt gösteriyor ama aksesuar seçimleri bence uygun değil!illa ki çok şıkır şıkır olması gerekmiyor ama doğallıkla klasikligi bir arada kullanmak istiyorsak çok daha farklı objeler var.uzgunum ama çok uyumsuz gözüküyor

0 Beğeni
2 ay önce
Gulsum Ucar

Salon kapinizi kendinizmi yaptirdiniz maliyeti neoldu acaba size

0 Beğeni
2 ay önce
Ayşegül Baş

cok şık ama bence de biraz karışık. Tarz karmasası var biraz. Saat ve post tarzı hali hiç uymamış. Düz beyaz hali ve büfenin uzerine ayna veya tablo ile güzel olabilir :) güle güle oturun :)

1 Beğeni
2 ay önce
zlata

mobilyanız çok güzel güle güle kullanın kruvaze tek parça olsaydı daha hoş olurdu aksesuarlar karışık önce yapılan yorumlara katılıyorum

0 Beğeni
2 ay önce
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.