Sizlere ufak bir sorum olacak. Annemin artık çok eskimiş mutfak ve holün mermer zeminini değiştirmek istiyoruz. Bir Koçtaş'a gittik bakalım diye parke görünümlü seramikleri gördüm, bunu holler için mi kullanıyorlar? Hadi mutfak ıslanır kabarır da onu anladım da, holü antreyi neden hep seramik yaptırıyoruz? Eleştirdiğimden değil de bilmediğimden soruyorum. Koçtaş'taki görevliye de sordum, isterseniz parke de yaparsınız dedi. O zaman neden evlerin tamamı mermer seramik. Alışkanlık mı bir püf noktası var mı diye aklımda deli sorular. :)

Yorumlar (9)

Saniye Çelik Gökdemir

ben evin bütün alanlarında parke kullanıyorum banyo hariç hiç sorun olmuyor çok kullanışlı

0 Beğeni
1 yıl önce
bikeml

Bizim koçtaştan aldığımız oturma odası parkelerinde bir kez ıslak çamaşır damladı epey şişme oldu. Mutfakta cesaret edemem ama, hollerde kullanılmasının acaba temizlik zorluğu sebebiyle mi?

1 Beğeni
1 yıl önce
Selin Şafak Dişdiş

Ben yeni evimin banyo wc ve balkon haric tum zeminleeini parke kullanacagim temizligi ve kullanimi acisindan en rahati

0 Beğeni
1 yıl önce
Serap Komurcu

Birgece su sesiyle uyanırsın banyodaki taharet muslugun patlamış( malum çok dandik bi mazeme ) butun banyo sulara gömülmüş ordanda antrene sen uyananakadar neredyse odalara gelmiş sil pakla tesisatcıya ve sana koridorda parke kullanışlı diyenlere saya saya kaparan parkelerını söktür ertesi gün git koçtaştan al babaar gibi seramiği mis sil firçala mis bilmem fikir verdimi

2 Beğeni
1 yıl önce
Serap Komurcu

Parkelerimle aynı renk kaplattım seramiği ham maddesinde granit de var

0 Beğeni
1 yıl önce
fte

derzli laminant olabilir ancak ciddi bir fiyat farki var.

0 Beğeni
1 yıl önce
akkus

Eskiden parkeler bu kadar yoktu mecburen seramik kaplanıyordu benimde öyle birde alışkanlık, ama holler heryer parke olabilir mutfak suya dayanıklı parke olur holde aynen ama parke görünümlü seramiklerde mutfağa çok şık

0 Beğeni
1 yıl önce
aybala

mutfak ve holde parke hıc kullanışlı değil suan kullanıyorum pişman oldum yaptırdıgıma

1 Beğeni
1 yıl önce
sevdafatmanur

Banyo ve açık balkonlarım hariç evimin her yeri parke, cam balkonum bile. Çok kullanışlı ve temizliği çok kolay. Tavsiye ediyorum, tabiyki kaliteli olması önemli.

0 Beğeni
1 yıl önce
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.