Gülfidan Özkılıç
Gülfidan Özkılıç

Gülfidan Özkılıç

33 Aktivite
Gülfidan Özkılıç oturma odam için yar... paylaşımına yorum yaptı.
Koltuklarınız çok güzel. Fon için Gri olabilir ,krem yada altın rengi olabilir. koltuklarınız tek renk olduğu için kırlent ve perdeleri yakın tonlarda desenli bir şey seçebilirsiniz. Bordo bir çok renkle uyum sağlar. Kolay gelsin
Gülfidan Özkılıç Dengeli renkler, şık... paylaşımını beğendi.
Gülfidan Özkılıç Seda hanımın hepsi b... paylaşımını beğendi.
Gülfidan Özkılıç Şömine önünde sıcacı... paylaşımına yorum yaptı.
sanki şömine kırmızı tuğla desenli olarak boyansa bu takıma uyar hemde kendini daha şık gösterir
Gülfidan Özkılıç Yeni taşındım yardım... paylaşımına yorum yaptı.
Bilemedim şuan ki düzeni biraz göz yoruyor. Acaba yemek masasını kapının sol tarafındaki üçlü koltuğun oraya tv sehpasını şuan ki yerinin tam karşı duvarına alınsa daha mı iyi olur takımınızla arkaya koyduğunuz teklileri kullansanız daha şık olur. mavi berjerleri ayırabilirsiniz . Birde daha sade bir halı örtüsü tavsiye edebilirim.
Gülfidan Özkılıç 3d epoksi zemin uygulama paylaşımında bir yorumu beğendi.
Jaguarlı klozet kapağı,ağzını açmış,ustaları yiyecek gibi duran iki adet yunus balığı,salondan doğaya açılan pencere(!).Yani yazık epey de para harcamışsınız ama Allah aşkına bu nedir?Keşke birkaç dekorasyon dergisi falan karıştırsaydınız.Usta bile ne yapıyorum ben der gibi bakıyor..
Gülfidan Özkılıç Perde renginde Yardı... paylaşımına yorum yaptı.
Salonum 32m2 sizinki 16 m2 ise masa ve konsol koyma şansınız olmaz sanırım. Perdelerimi su yeşili tercih ettim hoş oldu uygun bir anda paylaşırım işallah. size de hardal sarısı turuncu arası bir renk tavsiye ederim. koltuklar koyu olduğu için canlandırır diye düşünüyorum.
Gülfidan Özkılıç Ev düzeni: Çamaşır s... paylaşımını beğendi.
Gülfidan Özkılıç Perde renginde Yardı... paylaşımına yorum yaptı.
Öyle bir ihtiyaç hissetmedim . Çünkü koltuklarımı seviyorum.
Gülfidan Özkılıç Salon dekoru paylaşımına yorum yaptı.
Halıların değişmesi lazım bu eşyalarla çok uyumlu olmamış. Arkadaşların da dediği gibi tv sehpası fazla odanız çok büyük değil her şey çok şıkış pıkış olmuş. Ayrıca atlı biployu da sevmedim çok büyük