Ankara'da yaşayan 25 yaşında genç bir anne Berna hanımın nostaljik esintilerle kimlik kazanmış, zevkli evinin konuğuyuz. Mobilyalardan, duvar kağıdı, perde ve halı seçimlerine kadar tüm dekor ev sahibimize ait.

"Zaman zaman evimle ilgili, biraz uyumsuz ve modası geçmiş eleştirisi alıyorum; oysa ben evimle ilgili en çok da modası geçmiş havasını seviyorum" diyor Berna hanım.

Son dönemde antik stili görmeye alışkın olduğumuz pastel tonlar yerine, göz alıcı renkler stili tamamlamış. Mor nüanslarının yarattığı göz alıcı etki, beyazla denge içinde..

Oturma odası ise modern stil tercih edilmiş. Zamansız bir seçim olan kahverengi-mavi uyumu ile, çok sakin ve dinlendirici bir hava hakim.. Sözü daha çok uzatmadan, buyrun Berna hanıma konuk olalım..

Antik stil beyaz mobilyalar, göz alıcı morlarla tamamlanmış.. Yemek odasındaki fuşya sandalyeler, direk alana ilgi çekiyor..


SPONSORLU - DEVAMI AŞAĞIDA


Oturma odasında ise kahverengi-mavi uyumu kırlent ve halıda tekrar ediliyor..Ev sahibimizin 3,5 yaşındaki kızının tatlı odası..
Sizin yorumlarınızı da bekleriz!


SİZ DE PAYLAŞIN

Evinizin dekoru ile ilgili siz de fikir ve yorum almak ister misiniz? Hemen bizle paylaşın!

PAYLAŞIM YAP
YORUMLAR
Nihal Emir

Resimler karanlik oldugu için eviniz kendini gosterememis. Keske flasla veya gün ışığını arkaniza alip cekseydiniz

1 Beğeni
18/03/2016
Şevval Aksel

Harika zevkinz size özgü belli sadelik tam bana göre salon kac mtre bizde ev aldk salon 24.57 cm kücük mü sizce herkese soryorm?

1 Beğeni
18/03/2016
Nihal Arda Çorumlu

Eviniz son derece güzel güle güle oturun söylenenlere de kulak asmayın

0 Beğeni
4 ay önce
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.