Odamızın minik ev sahipleri Eymen ve Ela için bu oda, adeta hem hayalperest bir macera odası.. Ev sahiplerimiz çocuklarının hem odalarında, hem de oyuncaklarında sentetik materyaller yerine ahşap seçimler yapmışlar. Hatta çocukları için yaptıkları ahşap oyuncakları şimdilerde başka çocuklar için de üretip, satmaya başlamışlar.

Odalarında pek çok parça el emeği. Eymen henüz minik, onun için top havuzu ve kaydırak gibi büyük oyuncaklar, Ela için ise kitap ve oyuncaklarının durduğu raflar ve bir de Ikea'nın çocuk mutfağı var. Ev sahibimiz çocuklarıyla beraber bu odada zaman geçirmeyi çok seviyor, bu sebeple de vaktin güzel geçtiği bu odayı büyük bir özenle tasarlıyor. 

Duvarda dağ şeklinde zigzag boyalamalar da, duvardaki resimler de Ela ve Eymen'in annesinin ellerinden.. Bir de anneleri halat ve ahşap plakalardan harika bir duvar rafı yapmış. Cinsiyetsiz bir oda tasarlayan ev sahibimiz, beyaz, ahşap ve gri renkleri kullanmış. Zaten oyuncaklar, peluşlar, resimler, kitaplarla hızlıca karışan odayı bir de renklerle yormamış. Buyrun miniklerin odasına konuk olalım..

Çocuk Odası, Kendinyap

Duvar dekorasyon, Kendinyap, Çocuk Odası, Tabure

Çocuk Odası

Çocuk Odası

Çocuk Odası

Doğal ve sağlıklı ahşap, çocuk odalarında güzel bir dekorasyon ürünü. Nasıl bir raf dekore edeceğiniz hayal gücünüze bağlı!

Çocuk Odası, Kendinyap, Raf, Halat