ilk kez küçücük bir eve taşındım, nasıl düzenleyeceğimi yaşanılası sıcacık bir ev yapacağımı bilemiyorum yardım eder misiniz

Yorumlar (1)

funda-ö

Herşeyden önce fazlalıkları kullanmadıklarınızı atın. başkalarına verin. bu sonra lazım olur mu demeyin .İnanın ki lazım olmuyor. lazım olacaksa zaten eskimiş şeyler hoşa gitmemeye başlıyor. insan yenilik arayışına giriyor. Sonra da biraz da cesaret. Elinize fırçayı- boyayı almaya korkmayın. Mevcut eşyalarınızı açık renk boyayarak yenilik mümkün. neden açık renk? çünkü hem moda hem de ferahlatıcı olduğu için. tabi biraz teknik bilgi gerekebilir, zımparalama ,, astar boya sürme gibi. onu da boya aldığınız yerden yada internetten edinebilirsiniz.
piyasada çok çeşitli zigon türü sehpalar var. zigon tercih edin çünkü az yer kaplıyor
Eviniz küçükse duvarları değerlendirmelisiniz. dekoratif raflar, kitaplıklar kullanılabilir. ikeada bunlar mevcut ama internette de çok seçenek var . herşeyin en ucuzunu araştırın. pahalı halı almak yerine çok güzel modern kilimler var piyasada onları tercih edin emin olun evin havası değişiyor. temizliği de kolay makinede yıkanıyor. Evinizi daha geniş göstermek için mutlaka ayna kullanın. ikeada çok güzel dekoratif aynalar var. paket set halinde satılıyor duvarlara siz yapıştırıyorsunuz. 1-2 set alabilirsiniz. evinizin fotoğrafları olsaydı saha iyi fikir verebilirdim belki. değişim yaparsanız lütfen paylaşın . yada özelden fotov atılabiliyor sanırım bana gönderin. kolay gelsin. :)

0 Beğeni
6 ay önce
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.