20+ Zemin Boyama Fotoğrafı, Öncesi &Sonrası Çalışmalar
Zemin Boyama Fikirleri

Evlerde değişiklik istenildiğinde göze çarpan ilk alanlardan biri de zeminler. Zeminde yapılacak değişiklik büyük oradanda evin genel düzenine etki eder. Bunun için bir değişikliğe ihtiyacınız varsa siz de zeminlerinizi boyayarak yeni hale getirebilirsiniz. 

Zeminleriniz fayanssa boyama işlemine tek renk ya da desenler katarak güzel görünümlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak ve örnek fotoğraflara ulaşmak için buradan yararlanabilirsiniz.

Ahşap zeminlerinizde renk değişikliği yapmak istiyorsanız zeminlerinizi temizleyip zımparalama işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra ilk kata uygulayacaınız boyayı her alana iyice yaymalısınız. İlk katı uyguladıktan sonra en az 24 saat beklemeniz gerekecek. Çünkü bu şekilde boyanız daha yoğun bir görünüme ulaşır. Genel olarak boyama işlemini tamamladıktan sonra vernik ile cila yaparak boyanızın dayanıklılığını artırabilirsiniz.

Düz beton zeminlere sahipseniz reçine özlü epoksi boyaları kullanarak bu alanlarınızda istediğiniz renge kavuşabilirsiniz. Epoksi boyalar, uzun ömürlü ve dayanıklı oldukları için düz beton zeminleriniz evin neresindeyse orada rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Farklı fikirlerle yeni hale gelen zeminlerden ilham almak ve fikir edinmek için buradan ilerleyebilirsiniz.