Gri ve Turuncu Dekorasyon Modelleri ve FikirleriGri ve Turuncu Uyumunun Dekorasyondaki Etkisi

Cesaretin ve mutluluğun rengi turuncunun kullanıldığı bir ortam nasıl güzel olmaz. Turuncu içindeki bu gizli güçlerden olsa gerek dekorasyonda oldukça sevilen renklerden. Turuncu rengini dekorasyonda kullanırken genel olarak onun cesaretini daha çok öne çıkarak renklerin seçilmesi gerekir. Bu renklerden biri gridir. Gri ve turuncu sıcak ve soğuğun kaynaşmasının en iyi örneklerinden.

Gri ve turuncu renk uyumu, modern dekorasyon stillerinde çok fazla başvurulan renk kombinlerinden. Turuncunun girdiği ortama kattığı enerji oldukça yüksek. Gri ve turuncuyu bir arada kullanırken ortamınızda enerjinin ön planda olmasını istiyorsanız turuncuyu vurgu renginiz yapın. Turuncu renk boyayabileceğiniz bir duvar ya da turuncu koltuklarla bunu sağlamanız mümkün. Gri ve turuncu uyumunda grinin yoğun kullanımından yanaysanız avizenizde, aksesuarlarınızda ya da minder gibi dekoratif parçalarınızda turuncuyu kullanarak ortamınızı renklendirebilirsiniz.

Gri ve turuncunun mükemmel dengesinden faydalanılarak dekore edilmiş ev örneğine "bu yazıdan" ulaşabilir, siz de kendi eviniz için ilham alabilirsiniz.