Mutfak Dekorasyonunda Krem Rengi Nasıl Kullanılmalı?

Mufak dekorasyonunuzda krem rengini kullanırken rahatsınız. Sizi kısıtlayacak bir dekorayon tarzı yok çünkü. Krem rengini modern stilden klasik tile kadar birçok farklı dekorasyon tarzıyla mutfağınızda kullanabilirsiniz. Krem rengini mutfağınızda kullanırken sizin belirlemeniz gereken şey bu rengi kullanım yoğunluğunuz. Sizin içn sık yaptığım hatırlatmayı yine yapayım öncelikle. Mutfağınız küçükse onu ferah gösterecek bir rengi yoğun kullanmanız gerekir. Bu yüzden küçğk bir mutfağınız varsa krem rengini vurgu renk olarak kullansanız iyi olur. Bunu da en iyi şekilde mutfak dolaplarınızla yapabilirsiniz. 

Benim mutfağım büyük ve kremi daha az alanda kullanmak istiyorum diyorsanız mutfak masanızda krem rengini kullanabilirsiniz. Krem renkli mutfak masalarını dkorasyon stilinize göre desenli döşemelerle de renklendirebilirsiniz. Krem rengini az ama güzel bir şekilde kullanabileceğiniz diğer bir alanda mutfak raflarınızç Son yıllarda mutfaklarda kullanım alanı yaratırken dekoratif açıdan da güzel grünümle sağlayan açık raflar bu konuda size ilham verebilir. 

Mutfağınızda krem rengini hangi renklerle kullanmanız konusunda kafanız karışıksa dekorasyon stilinizi tekrar gözden geçirin. Çğnkü dekorasyon stilinize göre krem renginin yanına uygun renkleri yerleştirmeniz oldukça kolay. Örnek verecek olursak Country bir stili yaratmak istediğiniz krem renkli mutfağınızda pembe ya da yeşiller krem ile oldukça güzel duracaktır. Ya da modern tarzı yaratmak istediğiniz mutfağınızda ahşap ve siyahla krem renginin uyumunu kullanarak şık ve modern mutfağınızı oluşturabilirsiniz. Farklı dekorasyon stillerine göre dekore edilmiş mutfak örneklerine ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buradan yardım alabilirsiniz.