Klasik Banyo Dekorasyonu Nasıl Olur?

Klasik stile göre banyo dekorasyonu yapacaksanız öncelikle bir uyarı yapmakta fayda var. Klasik dekorasyon tarzının bütünleştiği parçalar alanınızı olduğundan daha çok daraltabilir. Klasik stilin sevdiği ışıltı objeler, dikkat çeken renkler klasik bir banyo tasarımında da kendine yer buluyor. Bu noktada, klasik banyo tasarımınızda gold renginden faydalanabilirsiniz. 

Klasik banyonuzun tasarımında seçeceğiniz dolapların da klasikliğin ruhuna uygun nostaljik esintili olması gerekir. Lukens ayaklı yerden yüksek kıvrımlı yapıdaki dolaplar bu noktada iyi seçenekler. Klasik dekorasyonunuz için banyonuzda kullanacağınız armatürlerle de gösteriş sağlayabilirsiniz. Bunun için gold rengi kurtarıcı olur. 

Klasik bir banyo tasarımı için farklılık yaratacağınız diğer bir alan da duvarlarınız. Duvarlarınızda gold ya da payet ışıltılı ve desenli duvar kağıtları ortama mistik bir hava katar. Banyonuz için hem klasik esintiler hem de ferah görünüm için olmazsa olmaz, aynalar. Banyonuzda kullanacağınız aynalarında işlemeli ve dikkat çeken goldlarla süslenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Klasik ve diğer dekorasyon tarzlarına göre dekore edilmiş banyo örneklerine ve fikirlerine buradan ulaşabilirsiniz.