Country Yemek Odası İçin Öneriler

Country stile göre bir yemek odanızın olmasını istiyorsunuz fakat ne yapacağınız konusunda kafanız karışık. Sizin için brkaç önerim var. Bunları göz önünde bulundurursanız kafa karışıklığınız son bulacak.

İlk olarak nasıl bi yemk masası? Cevap basit. Çünkü Country ahşap sever. Bu yüzden ahşap bir yemek masasını huş ağacı tonlarında ya ada çam ağacı tonlarında kullanabilirsiniz. Burad masa ve sandalye arasında ahşabı uyumlu kullanabileceğiniz gibi açık ve koyu görünümü de yaratabilirsiniz. Country stil için seçeceğiniz masanın ve sandalyenin, yerden yüksek ve lükens ayaklı olması, ortamın ruhunu ortaya çıkaracak detaylardan. Yemek odanızda ortama renk katan diğer unsurlar varsa seçeceğiniz masanın sade beyaz tonlarında bir ahşap olmasına dikkat etmelisiniz.

Country bir yemek odası için konsol seçerken eski görünümlü ahşap bir konsolu tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz konsolun masa ve sandalye ile uyumlu ahşap yapısında olması uyum açısında önemli. Yemek odanızda kullandığınız konsolun ütünde kullanacağınız rustik bir ayna da ortamınıza farklılık kazandırır.

Yemek odanız için seçeceğiniz diğer dekorasyon elemanı da aydınlatma. Country stile göre dekorasyon yapıyorsanız yemek odanızda klasik ve antik görünüm yaratacak bir avize iyi bir seçenek olabilir. Country yemek odaları ve diğer dekorasyon stillerine göre dekore edilmiş yemek odası modellerine buradan ulaşabilirsiniz.