Beyaz Parke ile Dekorasyon / Fotoğraflar, Modeller, Öneriler
Beyaz parkeler, özellikle de küçük evlere ferah bir his katmada oldukça başarılı. Hele bir de beyaz parkeyi açık renkli duvar rengi ile kombinlerseniz!

Alanı genişletme etkisi su götürmez ama beyaz parkeler sadece küçük alanlarda değil, çok geniş odalarda da tercih ediliyor. Laminat beyaz parke veya lamine beyaz parke, parke malzemesi seçiminiz hem görünümü, hem de fiyatı etkiler. Bütçenize uygun parkeyi seçmek için farklı parke markaları arasında, farklı materyal ve sınıfta parkeleri araştırabilirsiniz.

Beyaz laminat parkelerde düz modeller, derzli modeller, geniş derzli modeller, meşe, ceviz gibi ahşap görünümlü modellerden seçenekler mevcut.

Özellikle de koyu renkli mobilyalar veya duvar rengi seçtiyseniz, modern veya İskandinav esintili bir dekorasyon tercih ettiyseniz beyaz parkeler tam size göre. 

Beyazın görünümü şahane ama bir de kötü özelliği var. Nedir o? Bütün tozu ve kiri gösterir; ki bu duvarda kabul edilebilir, ama zeminde bakımı biraz daha zor. Eğer ben zaten sık sık temizlik yapıyorum veya arada toz gösterse de umrumda olmaz diyorsanız, beyaz parke tam size göre. Ev Gezmesi'ndeki evlerden beyaz parke ile dekore edilmiş evlerin fotoğrafları arasında kendi odanız için fikirler arayın.