Sıradan bir balkon, el emeği ile boyanan siyah, beyaz çizgili zemini ve çiçekleri ile neşe dolu bir görünüme bürünüyor. Bu şahane balkona Zu'nun eli değiyor. Zuhal hanım aslında biyolog, ama tutkusu her zaman dekorasyon olmuş. Tasarımlarının öne çıkan parçaları ise kelebek ve çiçekler. "Bu kelebek sevgisi herhalde biyolog olmamdan kaynaklı." diyor gülerek.

Evini tasarladığı Damla hanım, bu kelebek duvar panolarını öyle sevmiş ki, kendi de yapmayı öğrenmiş ve bunu bir işe dönüştürmeye karar vermiş. Mydesignerzu markası da böyle ortaya çıkmış. Şimdi Zuhal hanım bu markanın tasarımcısı. Beraber ikinci işleri olarak başladıkları bu serüvende satış yapmaya da başlamışlar. Websitelerine göz atmayı unutmayın.

Şimdi konuk olduğumuz balkon ise Zuhal hanımın evinden. Ev sahibimiz bu balkon dekorasyonunu annesi için yapmış. Annesi çiçekleri hep çok sevmiş, son dönemlerinde rahatsızlığı sebebiyle dışarı çıkamayınca, en azından balkonda çiçekli bir ortamda mutluluk bulur diye düşünmüş ve işe koyulmuş Zuhal hanım.

Zemin seramiklerini önce beyaza, sonra şerit bantlarla siyah, beyaz çizgilere boyamış. Cadence boyalarını kullandığı dönüşümünü ise taş vernikle tamamlamış. Balkon sandalye ve sehpaları Mudo Concept'ten, kırlentler Persan Piculet'ten. Balkon dekorasyonunun yıldızı ise çiçekleri. Boydan boya çiçeklerle renklenmiş ve dekor tamamlanmış. Buyrun konuk olalım..

Balkon, Kendinyap, Zemin değişim, Zemin boyama, Balkon oturma grubu, Balkon çiçekleri, Çiçekler, Mudo concept, Öncesi / Sonrası, Küçük balkon

Öncesi / Sonrası, Kendinyap

Öncelikle beyaz renge boyanan seramikler..

Öncesi / Sonrası, Kendinyap

Dekorun son hali. Çiçekleri,siyah-beyaz çizgili zemini, harika desenli kırlentleri ve nostaljik balkon oturma grubu ile nefis bir dekor..

Kendinyap, Öncesi / Sonrası, Zemin değişim, Zemin boyama, Cadence multi surface, Balkon oturma grubu, Balkon, Çiçekler, Balkon çiçekleri, Küçük balkon, Balkon duvar dekorasyonu